Logona

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Imriful, Módosítva: 2013. december 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajfestékek

A növényi hajszínező varázslatos színező és erősítő réteggel von be minden hajszálat, ezáltal dússá és fényessé varázsolja a hajat.

Kizárólag ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó henna és más természetes növényi színezékek (úgymint dióhéj, cékla) biztosítják a színhatást. A növényi alapú hajkondicionálók könnyítik a kifésülést, puhább, egészségesebb struktúrát teremtve javítják a haj általános állapotát. A gesztenye-barna színező meleg barna árnyalatot képez egy leheletnyi vörössel a középszőke és barna hajon.

wd1102

2020. január 31.

A 092-es árnyalat (magyarul eszpresszó, egyéként pedig sötét vörösesbarna) sajnos elég gyenge fedést biztosít az ősz szálakon. 2 órát hagytam fenn, és világosszőkék lettek az ősz szálak, épphogy kaptak egy kis színt a fehér helyett. A Khadi mogyoróbarnája vörösre befogja az ősz szálakat, ami azért sokkal kevésbé látszik a sötétbarna hajamon. A többféle árnyalat miatt gondoltam, hogy áttérek a Logonára, de sajnos hiába a gyönyörű színek, ha az őszfedésük ilyen gyatra. Maradok a Khadinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

linda.nemeth

Korcsoport: >54
2019. november 23.

Én már régóta használom a henna hajfestékeket és az összes közül ez vált be a legjobban mert természetes színt ad a hajamnak és még táplálja is mivel élénk és dús lesz a hajam tőle. Ez a logona a legtartósabb az összes közül, mert elég ha csak 2 havonta kenem be a hajam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 23.

Imriful

2013. december 2.

Szuper jó "hajfesték". Nagyon szép, természetes hatású telt színt adott a hajamnak. Semmi drámai, látványos változás, csak egy szép árnyalat és csillogás. Én pont ilyet akartam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.