Logona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A hiperérzékeny, irritációra hajlamos bőr különleges igényeinek megfelelően kifejlesztett

Spray a tisztított forrásvíz és a kristályos szerkezetű kénsavas agyagföld egyedülálló kombinációjával stabilizálja a bőr savköpenyét és megakadályozza a baktériumok okozta testszag kialakulást, anélkül, hogy befolyásolná a természetes izzadást.

Megbízható hosszantartó frissességet biztosít bőrirritáció nélkül. Allergológiailag tesztelt.  Illatmentes. Mesterséges színezék és tartósítószer nélkül.

Kiszerelés: 100ml

Szendi

2012. május 16.

Én hál' isten nem vagyok nagyon izzadós. Nekem teljesen bevált. Nem tudom, hogy ennek köszönhetően-e vagy alapból ilyen jól használ, de nálam teljesítette, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Optocus

2012. április 15.

Az "alum" ugyanúgy az alumíniumot jelöli, tudtommal. Ha hülyeséget mondok, bocsánat, de ezek után nem kellene a dezodort bionak feltüntetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 15.

sammy

2012. március 11.

Lehet, hogy nem irritál, de förtelmes szagom volt mellette :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Lehet, hogy nem irritál, de förtelmes szagom volt mellette :)

Illatanyagok: Cinnamic Acid

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.