Logona

Ár:   1260 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Homeopátiás kezelés során is alkalmazható. Lágyan tisztítja meg a fogzománcot a lepedéktől, és a fogszuvasodást okozó baktériumoktól. Nem tartalmaz szintetikus fluoridot és tartósítószert.

Macsek23

2015. augusztus 14.

Megrendeltem, mert nagyon tetszettek az összetevői. Tényleg abszolut nem habzik. Nekem kicsit fura az íze, állaga. Barátkozunk, egyelőre nem a kedvenc natúr fogkrémem. Lavera eddig jobb.
update: kezdem megkedvelni, igaz hogy még csak felesben használoma a Laverával.
up2: Végül is csak jó ez, de külön használva és nem keverve a Laverával.

Elfogyott és hiányzik, nagyon megszerettem. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

update: kezdem megkedvelni, igaz hogy még csak felesben használoma a Laverával.
up2: Végül is csak jó ez, de külön használva és nem keverve a Laverával.

Elfogyott és hiányzik, nagyon megszerettem. :-)

natasa

2012. november 2.

Kellemes illatú, ízű fogkrém. Elég jól tisztít, de még nem használtam túl sokszor. Valóban gyógyítja, nyugtatja az ínyt. Valami durvább étellel kicsit felsértettem az ínyem, és ez a fogkrém valóban jót tett neki.
Akinek a habzó fogkrém a mániája, az ne vegye meg, mert egyáltalán nem habzik. Én már megszoktam ezt, mert régóta használok natur/bio fogkrémeket.
Az összetevői is tök jók, az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 2.

Az összetevői is tök jók, az ára sem vészes.

Szendi

2012. augusztus 16.

Úgy látszik ez a megosztó termékek közé tartozik. :D Én nagyon szeretem. Úgy érzem megtaláltam a tökéletes mentol nélküli fogkrémet. Nagyon régóta kerestem már ilyen. Utálom a mentolos fogkrémet. Az én leheletemet teljesen frissé varázsolja fogmosás után. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

mstindigo

2012. április 11.

Homeopátiás kezelés mellé vettem, jelentem, most már végképp nem hiszek a homeopátiában, minden szabályt betartottam, de semmi javulás... Visszatérve a fogkrémre: végre nem mentolos, finom az íze, de sajnos a lehelleteden nem sokat segít... Ez meg hatalmas minusz pont. :( Most már úgy szeretnék egy fluormentes, jó ízű és jó hatású nem mentolos fogkrémet, hogy csak na! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1