Lolita Lempicka

Ár:   10 000-13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Ár:   10 000-13 000 Ft
Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyek: ánizs, borostyán, édesgyökér, mirha, oud, vetiver, oliva fa, fás jegyek

Málni

2015. február 26.

Öhm, ez tényleg csak a fekete/sötétség illúziója. Az illata nekem csalódás, sokkal erőteljesebbet/durvábbat vártam, de szinte uolyan mint a sima Au Masculin, viszont majdnem 2x annyiért:( Az üvege baromi jól néz ki (a fekete illúzióját kelti, de fényben zöld) limitált kiadás, vkinek csak ezért is megéri. Szerintem akinek megvan a hagyományos Au Masculin, nem feltétlen kell ehhez az "Illusions Noires"-hoz nyúlnia. Minimálisan töményebb, nem annyira vizes érzetű, de én fújnám és valószínüleg fújom is majd melegebb időben, úgy érzem nem lesz akkor sem zavaró, ahogy az elődje sem.
Amúgy hol az oud benne, egyáltalán nem érezni, se a mirhát. Közben eszembe jutott róla a Fahrenheit absolute is, de ez édesebb-likőrösebb, "nőiesebb".
Erősségre rajtam közepes.
Mindenképpen unisex kategória:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

Erősségre rajtam közepes.
Mindenképpen unisex kategória:)

Laci

2014. október 1.

Végre megszereztem. Nem volt egyszerű kivárni. Ez elvileg limitált kiadása az eredetinek, de remélem nem szüntetik be. Az eredeti Au Masculin ez éjszakai ragadozó köntösben. Mintha csak egy szívrabló vámpír utolsó csókja lenne áldozata nyakára, úgy robban, tarol és győz. Alapvetően nem rajongok az erősebb, fűszeresebb édességért, de ez valahogy most feledésbe merült, mert ez egy igazi egyéniség, ezt viselni olyan, mint tagságot nyerni egy elit clubba, ha ezt hordhatod, akkor jó úton haladsz. Magabiztosság, erő, misztikum. Pont annyira sötét, mint a csomagolása, piszkosul. A fejjegyben az ánizs robban be könyörtelenül, zöldes, hűvös borostyán illatával. Elsőre kicsit sokkoló. De nincs idő erre, mert már jön is a likőrös jegy az édesgyökérrel, melyet megvadít az oud karcossága. Szerencsére nem megy át egy agarfás illatba, az olyan snassz lenne, Midnight-Oud, lerágott csont, unom már ezt a mindent elborító oud őrületet, amit mi nem is tudunk még igazán értékelni, sok nekünk. Csak egy mélyebb, sötétebb, gazdagabb illatot kapunk, mely nem olyan vaníliás, édes, mint az eredeti. Végül van sok fa, no nem kerti házat építeni, de arra jó, hogy kibalanszírozza az édesgyökér sziruposságát. Szerintem ez nagyon jót tesz az alapnak, férfiasabb lesz. Kiknek? Elsősorban estére, mindenhez, ami fekete nagyon megy. Aki szereti a feketét, az elegánsabb stílust preferálja és nem riad vissza attól, hogy a figyelem középpontjába kerüljön, válassza őt. Szerintem az egyik legtökéletesebb Damon Salvatore illat lenne a Vámpírnaplókban. Nem is tudom, mit pózol a színész az öreges Azzaro mellett, annyira nem passzolnak. Ez egy igazi különc vadász illata. A csomagolás pedig lélegzetelállító. Feketének tűnő, de fényben méregzöld. Mint valami démoni méregkoktél. Vigyázat, erőteljes és nagyon tartós! Csak saját felelősségre, őszre és télre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.