Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janka.s, Módosítva: 2018. február 23.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

eheiszki

2021. december 20.

Még nem véleményeztem! Jesszusom!
Nem olyan régóta ismerkedem a márkával és eddig egyedül a Very Sweet okozott csalódást. Az Elixir Sublime illattal nem olyan régen szemeztem amikor is sikerült itt vennem egy eladótól, nagyon jó áron és őszinte leszek, a márkaoldali teljes árát is kifizetném érte a jövőben. Fragin láttam hogy hasonlították egy másik LP illathoz, Dior Hypnotic Poison-hez.. így meg sem lepődtem, hogy csoda illatot kaptam. Puha, az egész egy meleg téli bunda, a téli kopár éjszakát is felmelegíti. Gyönyörűek a jegyei, sehol egy él mégis több mint egy esti felfújós. Picike cédrusok főleg kifújáskor, tökéletes arányú édesgyökér, picike jázmin, szépen domboruló ibolya, végig kísérve egy tonkabab, labdanum, vanília alappal. (Az alap nagyon hasonlít számomra a Hermés L'Ambre des Merveilles alapra). Van egy pikáns jellege, de nem kiabál, nem erőszakos. Tartóssága ok, szillázsa túlfújva erős. Az üvege pazar. 🌠✨🌨❄🎠 Téli idős elengedhetetlen lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 20.

Még nem véleményeztem! Jesszusom!