Lolita Lempicka

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Összetevők: édesgyökér, jázmin, írisz, mirha, vanília, benzoin.

Lolita Lempicka L`Eau De Minuit Edition 2013 EDP FÚJÓS
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Ascyra

2017. január 10.

Kifújáskor az írisz nagyon erősen arcba szökken, és egész sokáig csillapíthatatlanul lebeg körülöttem. Sajnos a vaníliát - amiért a mintát rendeltem - egyáltalán nem érzem benne. Ez számomra picit ódon illat, nem mondern, nem akar elkápráztatni, nem akar "kimondottan valamivé lenni", csak van. Illatozik. Jellegtelen és rajtam egyáltalán nem tartós. Az üveg viszont csodaszép! Inkább téli illat, mivel nehéz és púderes. 2,5 (és csak azért felfelé, mert amúgy LL-t imádom!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

dandy

2016. szeptember 26.

Nagyon hasonlít az anyaillatra, de nekem ez még jobban tetszik. Az anyaillat egy isteni finom, édeskés, púderes illat, olyan luxus szappan illat, de olykor bedühödött a bőrömön és nekem is szúróssá vált, de ennél ilyet nem tapasztaltam. :) Puhább, mélyebb, vaníliásabb illat, nagyon szeretem. Ha reggel nem tudom eldönteni mit fújjak, akkor őt választom. :) Nagyon tartós, reggel 2 fújás és este is ugyanolyan. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

alizee

2016. augusztus 3.

én tiszta hülye vagyok! nemtudom milyen indittatásból még tavasszal megrendeltem majd betettem dobozostul a szekrénybe és ottfelejtettem egészen máig amikor azon kapom magam, hogy azon filózom mi legyen az őszi nagy Ő. vigyorogva kutattam elő majd fújtam kettőt és tisztára elvarázsolt. jó, persze már az üveg is első látásra szerelem hát még ami benne van!
olyan finom puha, bújós, meleg, édeskés illat, de mégis sokkal komplexebb és tényleg "sötétebb" mint a sima. olyan jóboszorkás :) nemtudom darabokra szedni mi tetszik az orromnak leginkább, az egész úgy ahogy van tökéletes. alig várom már, hogy hidegebb legyen és elővehessem ezt a csodát, bár amennyire most a fejembe szállt az sem zavar, hogy augusztus van ma tuti ebben indulok útnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Mirácska09

2016. június 2.

Cseresznyés csoda. Én legalábbis ezt érzem és azt, hogy imádom. :) Az üvegecskét szintén. :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Piri11

2016. június 2.

Tudom, most majd azt mondjátok, hogy persze fényezi a saját portékáját. Hát, részben igaz is :) De azért túl nagy fényezésre nincs szüksége ennek az illatnak. Aki szereti az anyaillatot, az szerintem szeretni fogja ezt is. Ugyanis ő a "felturbózott" változata. Mélyebb, sötétebb, vaníliásabb illat. Óhhh, gyönyörű. Az üvege pedig meseszép :) Szilázsa nagy, aki ezt viseli, nem marad észrevétlen. Imádom ezeket a csodaszép "almákat", a bűnbe visznek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

Varja

2014. október 22.

Szinte ugyanaz az illata, mint a sima Lolita Lempicka parfümnek, csak ez nem olyan tartós, inkább bőrközeli illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.