Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: ibolyalevél, írisz, málna, fehér ibolya, heliotrope, pézsma.

Pajzs

2018. október 28.

Babaházak illata. Édeskés, mint egy csomag cukorba forgatott mandula vagy egy használt púderecset.
Itt váltam meg az enyémtől, mert nem passzoltunk össze. Egyébként ugyanaz az illata, mint a sima L'Eau en Blanc-é, csak az üveg limitált kiadású, tejes fényű, díszes. Rajtam viszonylag tartós volt, csak túl habos-babos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.