Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

2013. áprilisában megjelenő illat.

Illatcsalád: gyümölcsös-gourmand

Fejillat: körte, fekete ribizli

Szívillat: neroli, barackvirág

Alapillat: pézsma, cédrus.

Ár: 5500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
kvin

2018. január 11.

Csatlakozom az előttem szólókhoz!
Lempicka rajongóként nem mehettem el mellette anélkül, hogy megillatozzam. Csorbult egy álom, nem értem mi történt a parfümtervező asztal felett, hová tűnt az ezer közül felismerhető karakteresség? Egyáltalán nem illik a többi közé. Ez annyira tucat illat, hogy - a márka felé való elkötelezettségem miatt - konkrétan fáj. Rajtam nem tisztítószeres, hanem határozottan szappanos, olyan virágillattal, amit már ezer más parfümnél éreztem. Csak a márka miatt kettő, elnézem neki ezt a kis félrelépést, de ezt a vonalat nem kellene erőltetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Luna1024

2017. július 20.

A Lolita Lempicka az egyik kedvenc parfümmárkám, többek között azért, mert elérhető áron kínálnak igazán minőségi és egyedi illatokat, melyek mind egy különleges, semmihez sem hasonlítható kis világot tárnak elém. A "lila Lolita" évek óta az egyik legnagyobb kedvencem (parfümmániám kezdete előtt sokáig "szignatúra illatom" volt, nem is használtam mellette mást!), aztán jött az Elle L'Aime, a Si Lolita EDP, majd az L de Lolita... Épp ezért, amikor elolvastam az itteni véleményeket, bevallom, megfordult a fejemben, hogy a többiek túloznak, gondolván: "egy Lolita csak nem lehet ilyen rossz!" Hát DE, lehet, a L'Eau Jolie rá a bizonyíték... :( Ez az illat ugyanis - és e hasonlatot szó szerint értsétek - rajtam mósószer-illat. Komolyan. Enyhén virágos-gyümölcsös, vízzel bőségesen felhigított lityi-lötyi, megtoldva egy kis Cif súrolós tisztítószerszaggal. Karcos és orrfacsaróan szúrós, rajtam konkrétan hordhatatlan. Ennyi ez az illat, máshoz nemigen tudom hasonlítani, pedig komolyan gondolkodtam, mivel menthetném ki, kerestem a szépet és a jót, még az is megfordult a fejemben, hogy nem írok véleményt, mondván: ha már padlón van szegény, minek neki a kegyelemdöfés... Azért vagyok mégis itt, mert Lolitáék eddigi illataihoz képest ez egy óriási csalódás, tényleg nem értem őket, és a pontozással szerettem volna jelezni, hogyha valaki az "almácskák" között vacillálna, melyikkel kezdje, javasolnám: ne ezzel!!!!
Ahogy lentebb már írták a lányok: tündérkék és vízi nimfák sehol, semmi katarzis, semmi varázslat... Az üvege ennek is gyönyörű, de nem tartós, hatósugara se nagyon van, a legnagyobb problémám pedig az, hogy miért fizetnék 8000 Ft-ot egy nagyon élethű, ámde teljesen átlagos és már-már kellemetlen tisztítószer-illatért, amikor lehet venni egy flakonnal nyolcadennyiért is...?
Nagyon remélem, hogy Lolitáék visszakanyarodnak a régi illataik által képviselt vonalhoz, mert azok zseniálisak voltak, az újabbak közül pedig - számomra - szinte mindegyik üres, jellegtelen, vérszegény. :( Talán még a "Sweet" értékelhető, de Ő is csak azért, mert cseresznyés, és sajnos cseresznyével meg lehet venni kilóra.
Vérzik a szívem, komolyan, egyáltalán nem ezt vártam. Nem tudom, mire adhatnék két csillagot... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

egyboszorka

2016. november 2.

Sí, Lolita és Lolita edp, meg az ő Minuit tündérlánykái, hát kérdem én, nem tiltakoztok?! Nem is könyörögtök?! Hová tűnt a tartás és a méltóság?! Eltűrtétek ezt az ötszázkilós kakukktojást a fészekben? Meg is lett az eredménye, jött nekünk egy Sweet is, hogy folytatódjon ez a bődületes pokolraszállás. Lempicka asszony megunta a tündéreket és nimfákat, a varázslatos álomvilágot és otthagyta Meseföldét a realitások mezejéért...
Lett ennek egyik eredménye ez a gyümölcsös - gourmand illatcsoportba sorolt hígított pézsmás feketeribizli, ami akkora felháborodást okozott a parfümmán lelkemben, hogy a mérgemet ki fogom tölteni mindjárt a Sweet nevű izékén! Erről csak annyit, hogy torzszülött...Zéró illatélmény ( a két molekulát - az egyik a pézsma, a másik a feketeribizli - tartalmazó higított alaplé ugye nem nevezhető annak ), zéró szillázs és dupla zéró tartósság. Egészen egyszerűen ez egy sípszó, de nagyon.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

deluna

2016. március 8.

:( Sajnos rajtam egyenesen nulla az illathatás. Gyorsan elillan.( de igazándiból, nem is bontakozik ki) Savanyú... gyümölcsös... könnyű illat. Nem illik a Lolita vonalba. Annyira akartam szeretni... nagy csalódás. Az üveg miatt 2**

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

Moncsi044

2015. június 22.

Sajnos nálam sem ,mint látom sokunknak :) Nagy lelkesedéssel vártam ,hogy ideérjen,mint általában a Lolitákat:) Imádom őket, úgy ahogy vannak! Kis alma, nagy alma, Jöhet mind :) Ő, valahogy kilóg a sorból, de nagyon ! Tépem fel a dobozt :) Gyönyörű, ízléses szépség,mint általában az összes Lolita... gyors próba ....(már nagyon vártam ) És, hatalmas pofára esés! Egy egyszerű, sima jelentéktelen kánikula illat,ami elejétől a végéig nem változik! Semmi gyümölcsösség, nemhogy Gourman ,és Neroli! Ez egy nagyon elbaltázott illat! Konkrétan egy fehér virágos, harsány illat! Végre sikerült megválnom GUERLAIN AQUA ALLEGORIA BOUQUET DE MAI EDT-tól,aminek szinte megszólalásig hasonló az illata, erre megérkezik hozzám a kis tesója :) Hát, úgy látszik ,nagyon szeretnek engem ezek ezek a harsány fehér virágos illatok, mindig visszatér 1-1 üveg :) Üveg gyönyörű,mint az összes Lolitáé... remekmű, de sajnos ő nagy csalódást okozott nekem ! Annyira begurultam, már el is cseréltem, a gyűjteményembe az üveg miatt újra fogom venni, de az nem most lesz! Még emésztenem kell :) Kizárólag a név,és az üveg miatt 3**

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 22.

Timpi

2015. január 25.

Jahjjj....Megpróbáltam szeretni,de...jahjjj... És ami a legrosszabb,hogy a rossz tapasztalat miatt majdnem hátat fordítottam az egész almás kertnek,ami nagy hiba lett volna,mert a többiek mennyeiek... ha esetleg érdekel valakit,eladóvá vált nálam egy asszem 50 milis teszter :( rajtam nem lágy nem gyümi,nem gourmand,sikítozós harsogós fehérvirág izé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Mirácska09

2015. január 21.

Osztom Sugarcane véleményét: ez teljesen más, mint a többi Lempicka, számomra (sajnos) nem igazán finom. :( Teljesen másra számítottam, bár olvastam az itteni véleményeket. Sok ilyen, ehhez hasonló illat van, sima nyári illatnak mondanám. Az üvege, mint mindig, nagyon szép, de a belseje a lényeg. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

Rild

2014. szeptember 26.

Szintén kicsit csalódás de legalább nem volt drága. 1+1 akcióban vettem. Így megérte. Gyümölcsösséget nem érzek rajta egyáltalán. Virágos, tavaszias, lágy illat. Mivel EDT így nyilván nem olyan tartós mint a többi L.L. parfüm.Nem lett kedvenc de azért nem rossz. Egyiket elhasználom másikat meg eladom. Az üvege nagyon szép, azért már megérte :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

sugarcane

2014. augusztus 27.

Update:
Na jó, ennyire nem pontozom le.
Ahogy használgattam mostanában egy picit jobb véleménnyel lettem róla.
Továbbra sem "Lolitás", és nem is gyümölcsös - gourmand.
De a zöldessége nem olyan éles, mint a Beauty-é, simulékonyabb.
Tavaszra munkahelyre, suliba elmegy.

Számomra ez egyáltalán nem illik bele a Lolita vonalba. Hatósugara, tartóssága nulla, és teljességgel jelentéktelen illat. Erősen emlékeztet Elizabeth Arden Beauty nevű parfümjére, amit szintén nem a kedvencem. Túl zöld és én semmiféle gyümölcsös-gourmand jegyeket nem tudok benne felfedezni.
Olcsón jutottam hozzá, és azért el fogom fújkálni valószínűleg, de nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Update:
Na jó, ennyire nem pontozom le.
Ahogy használgattam mostanában egy picit jobb véleménnyel lettem róla.
Továbbra sem "Lolitás", és nem is gyümölcsös - gourmand.
De a zöldessége nem olyan éles, mint a Beauty-é, simulékonyabb.
Tavaszra munkahelyre, suliba elmegy.

hagicica20

2014. március 14.

Nem, nem és nem. Nem hiszem el, hogy gyümölcsös-gourmand kategóriába sorolják. Nekem teljesen virágos-zöldként mutatkozik meg a bőrömön. Nagyon-nagyon cédrusos. Elején nerolival indít. Semmi körte vagy krémes barackvirág. Harsogóan zöld és hideg. Tipikus kánikulai illat. Nekem csalódás, mert nagyon nem ezt vártam tőle. Tartóssága miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.