Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2022. január 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2021

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: ánizs, cseresznye

Szívjegyek: ibolya, nősziromgyökér

Alapjegyek: fehér mósusz, tonkabab, édesgyökér

Üveg vagy fújós: 2021-es újra kiadott Lolita Lempicka Le Parfum EDP
Ár: leírás szerint , Eladó: Asianlover
Állapot: leírás szerint, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Asianlover

2022. január 15.

Sajnàlom, hogy nem ismertem az eredetit, ìgy ahhoz nem tudom hasonlìtani. Csalòdtam, hogy ez ennyire egy La Petite Robe Noire rajtam. Minusz a szappanos-guerlain beütès. Ez mondjuk pozitìvum, mert azt nem kedvelem a LPRN csalàdban. De annyiban mindenkèppen csalòdott vagyok, hogy a kritikàk alapjàn egy jòval fűszeresebb illatra szàmìtottam, akàr èdesebbre is. Ez pedig csak egy kellemesen likőrös-ibolyàs èdeske, de szende illat. Kedvesen beburkol ès finom benne a cseresznye (vagy meggy), de 250 LPRN flanker utàn ez engem nem nagyon hat meg sajnos. Meglàtjuk, mire jutunk, wow faktor az sajnos nem volt benne :( Az üvege nagyon szèp ez is tèny. A hatósugara inkább szolid, viszont a tartóssága nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.