Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: édesgyökér, írisz, jázmin, mirha, vanília, benzoin. Limitált kiadású illat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Málni

2016. október 1.

Az illatáról annyit, hogy szerintem olyan mint a Fleur defendue és a sima LL edt keveréke, de a Fleur az édesebb egy csöppnyit és krémesebbnek tűnik. Nekem ez erősen ibolyás, és ha a bőrhöz közel szagolom akkor vmi fura mellékillatot érzek mint vmi sampon v hajbalzsam, de nem tudom ezt melyik jegy okozza.
Lájtos, mnapokra elfújkálható, enyhén édeskés illat. Mivel nagyon hasonlít a többi Lolitára, nekem nem nagy durranás, rajtam nem is tartós, hiába edp, hatósugara bőrhöz közeli, így nem marasztalnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

zsokaw

Korcsoport: >54
2016. január 25.

Az első Lolitám, Aphrodite aranyalmája :) A vanília-jázmin nálam tökéletes párosítás, de ebben az esetben talán a mirha vagy az írisz miatt kap egy fenséges összhatást. Most, télre tökéletes, de elképzelhető, hogy négy évszakos illat lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 25.

galagonyanya

2015. december 25.

Az úgy volt, hogy a Minuit Sonne-t rendeltem meg az egyik kedvenc webáruházamból, és amikor csomagoltam kifelé, egy aranyalma mosolygott rám a dobozból:) ez a fatális tévedés egy tartós, boldog kapcsolat kezdetének bizonyult. Nagyon megszerettem ezt az illatot, gyönyörű, pihepuha vaníliás-mirhás Lolita, icipicit gyümölcsös is, és rendkívül tartós. Sok különbséget nem tudok felfedezni az anyaillat és eközött, akit eddig megkérdeztem, a Minuit d'Or-ra szavazott - így én is ezt teszem. Öt aranycsillag:)

Boldog karácsonyt minden kedves krémmániázónak, és persze Wishes-nek és Apolkának!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 25.