Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pantera, Módosítva: 2018. december 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyek: édesgyökér, írisz, pacsuli, ibolya

RITKASÁG! Lolita Lempicka Minuit Noir 2010/2011- Csere is!
Ár: 2400 Ft / 4000 Ft vagy 29.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml vagy üvegében (100/95ml), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

Piri11

2016. február 14.

A nyitása valami fura illat, ami lehetne negro cukorka, vagy medvecukor is. Édes és kesernyés egyszerre. Nagyon nem tetszik, jól mondta Judit (ljudit78), negro cukora illatú, vagyis majdnem, még az is jobb. A sejtelmes üvege miatt adok neki csak 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.

Moncsi044

2015. május 20.

Medvecukros finomság! Igazi , nehéz...téli illat! Nagyon tartós!Rajtam, tökéletesen működik, estig érzem magamon, ha már magamon érzem, szerintem, a környezetem megfullad mellettem :)) Nekem nagy kedvenceim, az igazi "nehéz illatok" tehát, ez, telitalálat! :) Sikerült hozzájutnom, egy 100 ml-es szinte origi üveghez :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 20.

Heloise

2015. január 21.

A véleményem áthelyeztem a másik fekete Lempicka alá, mert kiderült, hogy nekem az van meg és nem ez... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 21.

Varja

2014. november 29.

Húú, hát kifújáskor irtó tömény medvecukros illat. Ahová fújtam úgy éreztem, mintha frissítené, bizsergetné a bőröm. Idővel füstös illattá alakult, még tusfürdős lemosás után is lehetett érezni. Ha egy csúnya nőre azt mondják, hogy bájos, akkor ez a parfüm nem finom, hanem különleges.Tényleg az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 29.

storm28.oe

2014. november 24.

Az alapillat picit megreformalva,ugyanolyan tartos,mint az eredeti lolita de picit fuszeresebb,eggyuttal lagyabb is..mast nem lehet leirni rola,aki az anyaillatot szereti ezt is fogja..de eros,messzirol be lehet azonositani ki viseli:) Ez az ossues lolita sajatossaga-nem hiba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

Heloise

2014. július 31.

Talán még mélyebb, fűszeresebb vaníliásabb és tartósabb illat mint az eredeti Lempicka. Számomra a TÉL illata! És az én "signature" illatom is! Karácsonykor igazi ÜNNEP!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 31.

subria

2012. november 26.

Nagyon szeretem, mint minden lolita édes ,ez is ...amolyan pacsulis vaníliás illat amiben néhol előjön az ibolya illata is ,mély telt.Ajánlom mindenkinek aki szereti az édes vaníliás pacsulis illatokat.Nagyon tartós ,télen a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.