Lolita Lempicka

Ár:   5000 Ft és 15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2019. november 12.

Ár:   5000 Ft és 15 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Lolita Lempicka bemutatja az új, édes parfümjét, egy finom és kacér illatot nők számára, amely a nőiesség örömeit jelképezi. "Kóstoljon bele a finom tiltott gyümölcsbe és élvezze, hogy nő ..."

Illatcsalád: keleti-vanília

Illatösszetevők: meggy, cukor, írisz, angyalgyökér, kakaó, pézsma, kasmírfa

Ár: 5000 Ft , Eladó: littlerock
Állapot: 30 ml - kb 2/3, Helyszín: -, fizetés: Foxpost

Purecute

2024. március 15.

Páromnak tetszett, nekem nem eléggé ahhoz, hogy maradjon nálam, így új polcot keres. Édes, kellemes az tény, erőteljes benne az angyalgyökér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 15.

cickibty

2023. június 22.

Update:
Annyira nem húztam le, de mégis feljebb akartam pontozni. Az illatjegyek (meg lévén gourmand illat) alapján inkább hűvösebb időre tűnt megfelelőnek, de ahogy 25 fok fölé ment a hőmérséklet, egyre többet nyúltam utána. Valahogy melegben sokkal kevésbé édes, jobban kijön ez a kakaós vonal. A cseresznye/meggy is sokkal savanykásabb/friss gyümölcsös, nem olyan kanalas orvosság jellegű.
Egyébként nem egy beast mode parfüm továbbra sem, de a bőrhöz közel simán megmarad nap végéig.
Nagyon megszerettem, szerintem backup üveg lesz belőle :)

Régi verziót ismerem, arról írok.
Édes, nyilván, ez a neve 😀 nekem egyáltalán nem émelyítő, meggyes/cseresznyés gyümölcsös, elég jó tartós. A So Sweethez képest jobban bejött, de az ennyire gyümölcsös illatok magamon annyira nem tetszenek.
Viszont az üveg, te jó ég 😍😍 a fő oka, hogy megvettem ezt a parfümöt, gyönyörű! Az eredeti üvegét is imádom, nekem az újak is tetszenek, bár teljesen más jellegű, de ez a kedvenc. Egy kis ékszer, de tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 22.

Update:
Nagyon megszerettem, szerintem backup üveg lesz belőle :)

Régi verziót ismerem, arról írok.

radioaktiva

2022. május 5.

Hogy lehet, hogy róla még nem írtam véleményt? Nagy Lolita Lempicka rajongó vagyok, az eredeti Lolitából több üveg fogyott, de az abszolút kedvenc az L. ( volt már csak sajnos). Ez a kis piros almás cukiság rég megvan, de ritkán viselem. Nem rossz, de nem ér nyomába az előbb említetteknek. Kedves, csajos, vidám illat, tavaszra nagyon jó. Se a kakaót, se a pézsmát nem érzem, inkább egy tál piros bogyós gyümölcsöt. Engem jókedvre derít, ha viselem. Többen írták, hogy nem tartós. Rajtam 5-6 órát vígan tart, szillázsa közepes. Nem egy dög, ha hódítani szeretnék, nem őt viselném. Hétköznapokra teljesen megfelel. Az üvege nagyon tetszik, mint kb. az összes Lempicka-illaté :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 5.

anita763

2021. december 12.

Meglepően finom és kacér illat. :) A meggyes összetevő valami Isteni illatot ad neki, - nem túl sok, de nem is kevés benne - a cukor csak módjával bukkan fel, tehát nem kell egy cukorkabombára számítanunk. Inkább a kakaó és a pézsma varázsolja át egy kissé fűszeressé a parfümöt, majd megbolondítja a kasmír egy kis lágysággal. Nekem nagyon tetszik az összhatás és alapjában véve tartósnak is mondható a parfüm, viszont a gömbölyű üvegest szerettem volna beszerezni, - amit ha törik, ha szakad be is fogok - így ettől a csodás illattól fájó szívvel megválnék. Marad az öt csillag. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 12.

Magyari

2021. június 11.

Félve vettem kézhez, annyi negatívumot olvastam róla, de közben már úton volt a rendelésem, így fullstressz voltam, milyen förtelmet rendeltem. Alapvetően, ez messze nem az illatvilágom, meg sem közelíti, de nagyon szerettem volna egy édes illatot a nehéz ágyúk mellé: Ysatis, Amarige, Jicky, Shalimar, Must de Cartier, Samsara.
Na szóval, ez nagyon jó illat. El sem hiszem, hogy ez ennyire jó. Főleg a középső és szívjegyek. Egyáltalán nem gyenge élettartam, csak nagyon átváltozik, talán ez miatt tűnik illékonynak. Most ugyan nyár van, de szerintem ez hűvös időben muzsikál igazán. Hihetetlen, de nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 11.

silence

2018. október 25.

1: Alapvetően imádom a krémesen-édes, piros-gyümölcsös, cseresznyés parfümöket!
2: Alapvetően imádom a Lolita Lempicka illatokat! A Lolita EDP már fiatal koromban, a megjelenésekor elbűvölt az akkor még egyedinek mondható süti-illatával és rabul ejtette a szívemet, a Midnight szintén örök szerelem a mai napig. A többi Lolita flanker is nagyon jól sikerült, amiket megvettem, mindet el is fújkáltam az utolsó cseppig. A Sweet volt az első, amit pár használat után elajándékoztam.
Számomra Ő nagyon nagy csalódás volt, biztosan túl sokat is vártam tőle, meg hát........ nem igazán tudott már újat mutatni. Nekem olyannak tűnt ez az illat, mintha az Escada Cherry in the Air (amit egyébként én imádtam) és az Aquolina Pink Sugar (ami számomra erősen "mű" vattacukor) egyvelege lett volna, tehát egy erősen cukrozott, szirupos, mű-cseresznye lett belőle. Ja, hogy nincs is benne cseresznye? ☺️ Ezt csak most olvasom, meg mertem volna esküdni...
Azért a közepesnél rosszabb szavazatot nem adok, mert nem rossz, ha nem ajándékoztam volna el, talán még használnám is, csak semmi egyediséget nem tudok benne felfedezni, semmivel nem tűnik ki a többi, manapság már oly' divatossá vált cukorkaillatok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

1: Alapvetően imádom a krémesen-édes, piros-gyümölcsös, cseresznyés parfümöket!

nyarigabi

2018. április 23.

Meggyet olvasok, málnára tippeltem volna. Csavar nélküli baromira nagyon nagyon nagyon édes málnaszörp illat. Szintetikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Luna1024

2017. augusztus 6.

Óriási Lolita Lempicka-rajongó vagyok, a "lila" Lolita például parfümmániám kezdete előtt évekig a szignatúra illatom volt, csodás alkotás, megannyi más Lempicka illattal együtt... Ám most sajnos egyet kell értsek az előttem írt negatív kritikákkal: ez az illat a közelében sincs a márkától megszokott minőségnek. :(
Én alapvetően nagyon szeretem az édes illatokat, még a töményeket is, így korábban sokszor gondjaim adódtak annak megértésével, hogy mások miért hívnak "cukorszirupnak" számomra kedvelt gourmand illatokat, melyeket én szépen kidolgozottnak és jónak tartok. Aztán találkoztam a Sweet-tel, és rájöttem, hogy mit értenek az emberek ezen kifejezés alatt... Nem akarok nagyon durván fogalmazni, de ha létezik "intelligensen édes" illat, akkor bevezethetjük az "igénytelenül édes" kategóriát is, amibe én most a Sweet-et önkényesen besorolom.
Az a bajom ezzel az illattal, hogy tenyérbemászóan, rettentő offenzíven édes, egysíkú, gyerekes és szintetikus - annyira, hogy még az én gyomromat is megüli, pedig magasan van az ingerküszöböm, ha édességekről van szó. Képzeljetek el egy pohárnyi cseresznyeszörpöt, melybe valaki nagy lelkesen úgy fél kiló cukrot pakolt... Rajtam ennyi ez az illat: émelyítően édes, szintetikus cseresznyeszörp olyan kislányos illattal, amit max. 10 éves korig tudok elképzelni, rajtam konkrétan gyerekparfüm illata van. Jellegtelen, átlagos, karakter nélküli, kicsit konkrétabban fogalmazva már-már gagyi... Állítom, hogy némelyik 100 Ft-os boltban jobb utánzatokat lehet kapni.
Alapvetően nagyon szeretem a cseresznyét, de mind a "lila" Lolitában, mint a Guerlain általam nagyon szeretett La Petite Robe Noire-jában szebben és igényesebben jelenik meg, itt viszont épp csak elviselhető. Úgy gondolom, hogy ilyen minőségért még a Loliták más esetben teljesen korrektnek mondható ára is magas, főleg ha azt is figyelembe veszem, hogy a tartóssága és a hatósugara is botrányos. Ezen pedig a már megszokott csodaszép üveg sem segít...
Vannak nála ezerszer jobb édes és cseresznyés illatok, ha pedig a márka korábbi illatainak minőségét is figyelembe veszem, még nagyobb a csalódás. Hol van ez az illat egy Coral Flower egyediségéhez, a Lolita EDP bájos tündérvilágához, az L de Lolitához vagy a Si Lolita EDP-hez képest?! A kérdés költői...
Egyetlen nála is rosszabbat ismerek a legújabb Loliták közül, az pedig a L'Eau Jolie, na annál szerintem még ez is jobb (kizárólag ezért adok 2 pontot). Azt tanácsolom: ha nem ismeritek még a Lolita Lempicka illatait, ne ezzel vagy a L'Eau Jolie-val kezdjétek, mert el fogja venni a kedveteket a márka többi illatának próbálgatásától, pedig azok sokkal inkább megérdemelnék az esélyt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Ascyra

2017. január 17.

A legfinomabb édes illat, amit valaha éreztem parfümben. Tökéletesre sikerült. Sajnos tartóssága csapnivaló - nagy kár, mert ebben a felhőben vonulni nagyon szerettem volna. Vidám hétköznapokra, ereszdelahajambulikra tökéletes (volna). :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

pomme

2017. január 3.

Először egy 50 éveseknek való Cherry in the Air, sokkal érettebb, mélyebb, fűszeresebb. Aztán 3 perc múlva az összes meggy/cseresznye eltűnik belőle, marad egy édeskés fás-fűszeres valami utána, ami a következő 10 percben teljesen felszívódik. Az én bőrömön csak az elején édes, utána teljesen szolid lesz. Van benne valami ami nagyon hasonlít a LVEB Intense-re, talán a mogyorós-íriszes rész olyan, mint ebben a kakaós-írisz :) Ha valakinek tetszik az egyik, annak a másik is fog. 4 csillagot kapna ha nem tűnne el negyed óra alatt rólam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.