Londa Professional

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillu14, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   online, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

• intenzíven hidratál
  • teljes hosszukban regenerálja a hajszálakat
  • megkönnyíti a haj kifésülését és így megelőzi a károsodását
  • káprázatos fényt ad a hajnak

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lillu14

2020. január 28.

A fodrászom mutatta meg ezt a hajpakolást. Hajmosás után felkente, vártunk 10 percet, lemosta majd levágta és beszárította a hajamat. Az illata hajmosást követően még a 3. napon is tisztán érződött, illetve a hajam puha és fényes volt. Így vásároltam meg a fodrászom ajánlásával én is, és azóta nem tudok a hatásával betelni! :) A legjobb hajpakolás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.