Londa Professional

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 20 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2015. július 9.

Kiszerelés:   60 ml + 20 g
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Tökéletesen egyenletes, gyönyörű szőke hajszín kialakítását teszi lehetővé.Intenzív és hosszantartó szőke színárnyalatot eredményez, még sötét színű hajon is. A Color Seal hajszínrögzítő kondicionáló pedig tökéletes csillogást biztosít, és a hajat puhábbá, könnyebben fésülhetőbbé varázsolja. 4-5 árnyalattal világosabb hajszínt eredményez.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KormoczyKinga

2017. január 28.

Nyáron használtam, sötétszőke hajamat szőkésre kiszívta. Volt benne egy kicsi csibe sárga árnyalat de, mint mindenki tudja, erre lehetett számítani. Kb.
15-20 percig hagytam rajta, meg vagyok elégedve vele. De szerintem következő nyáron valami más terméket fogok keresni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

nagyerika28

2015. július 9.

Sötétbarnára színezett hajamat szerettem volna ezzel világosítani.A lenőtt sötétszőke részt szinte fehérre szívta kb 10 perc alatt, a barna részt karamellesre és vörösesre szívta.Nem lett rossz,de a nagyon szőke részt másnap azért bekentem egy vöröses színnel,hogy ne üssön el a többitől.A hozzá kapott balzsam viszont isteni.Olyan mint egy vaj és puha,fényes lett tőle a hajam.Amit nem szeretek,hogy amikor összekeverem a szőkítőport meg az oxidálószert, teszek hozzá egy kevés vizet,de még így is túl sűrű és pár perc után szinte lepereg a hajamról.Ami lehullott a ruhámra,azt is kimarta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.