Londa Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2015. augusztus 2.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

A Londa Naturals gazdagon pigmentált tónusokkal rendelkezik, amelyek együttes hatása olyan többtónusú hajszínt eredményez. A fakéreg kivonatokat tartalmazó exklúzív Color Seal hajszínmegőrző kondicionáló akár 8 héten át megőrzi ragyogó barna hajszínét. Természetesen nem csak barna, hanem vörös és szőke kollekcióban is megtalálható, szőkéknek kamilla, vöröseknek gránátalma kivonattal.

Orihime5

2016. április 24.

Fodràszként dolgozom,és hàt én is próbàlom a legolcsóbb terméket megvenni,de nagyon sok vendégem panaszkodott erre a festékre. És igazuk is volt,nagyon rossz! Szàrítja a hajat,és nincs benne semmi színvédő. A 3 mosàsnàl tiszta színes a víz,szőke illetve vörös àrnyalatok besàrgulnak. Nem jó,aki szereti a gajàt,az ne hasznàlja ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Kodi

2016. január 4.

A helyi Rossmannban nem rég jelent meg ez a termék. Az 5.14 Tejcsoki árnyalat landolt a kosaramban. Kár volt megvenni, iszonyatos nehéz kibányászni a tubusból, összekeverni is nehéz, teljesen kiállt a kezem, mire tejfelszerű állagot kaptam. Az eredmény tragikus, mintha nem is festettem volna, az ősztakarása szerintem 0 ennek a terméknek. Lehet, hogy a szőke árnyalatok jobban teljesítenek, nagyon szépek a fotók tényleg, de ez a barna árnyalata botrányos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Suze

2015. július 16.

3 évig használtam a 14/3 (cseresznyevörös) színt, egészen még ki nem vonták a forgalomból. Nagyon szép lett mindig a szín, csak kicsit kopott, rendkívül tartós volt és az illatával is elégedett voltam. Simán 5 csillag, ezt nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Cloudberry

2015. május 12.

Jaj, de nagyon szép ez a nyírfaszőke! (12/9) sajnos 2-3 hét múlva az is elkezd sárgulni, de hát majdnem minden szőkével ez van, ami nem 12%-os oxival van keverve. Lehet azzal érdemes lenne megpróbálnom, de most kalandvágyból váltok a Londa Professional 12/61-re. Amúgy remek vétel, 700 forint körül van, bár nekem rövid a hajam, és így is egy szokott elég lenni, úgyhogy gondolom, hosszú hajra kellhet 2 dobozzal is, ha teljes festés kell.
Nem marta a fejem, jó, nem volt olyan csodás illata, mint a castingnak, de jó a balzsamja, teszi a dolgát. Adok egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Charlena08

2015. április 26.

Vele is kb úgy vagyok, mint a Palette-vel. Talán egy fokkal jobban tetszett, mint utóbbi. Én is a nyírfaszőkét használtam festett hajra és viszonylag jól hamvasított, csak gyorsan kopott és eléggé szárított. Olcsósága miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

EmmaHeather

2014. december 11.

A 12/9-es nyírfaszőke árnyalatú hajfestéket próbáltam az előzetesen kb. középszőkére festett, eredetileg középbarna hajamon. A színe csodálatos hamvas lett, a hajtövemet is szépen befogta. Viszont iszonyatosan kiszárította a hajam, rengeteg apró kis kiálló hajszálacska lett utána a hajam teljes hosszán. Holott nem éppen vékonyszálú a hajam.. 2 csillag a színe és az ára miatt és itt a pozitívumokból ki is fogytam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

macskangyal

2014. július 19.

Én nagyon régóta használom ezt a festéket, még a 12/9 árnyalatot is kipróbáltam, az annyiban különbözik, hogy minimálisan sötétebb egy kicsit. Nagyon szeretem, mert nagyon sok festéket kipróbáltam már, de ez eddig a legjobb, és árban is nem egy nagy összeg. A hajam eredetileg sötétszőke színű, és ált.ban 3-4 havonta melírozásra használom ezt a festéket. Az eredmény nagyon szép árnyalat, egyenletes, gyönyörű színe van, nem az a ronda sárga mint a többi festéktől. Szépen csillog, nem csíp, a szaga egy kicsit szúrós, de nem vészes, és az állagával semmi bajom, mert én miután összekevertem, egy nagyon pici langyos vízzel megtöltöm a peroxidos flakont, és összerázom, és azt is a keverékhez öntöm, hogy ne maradjon semmi a flakonban. Úgyhogy én biztos még sokszor megfogom venni ezt a festéket. Csak ajánlani tudom!!-de az eredmény attól is függ kinek milyen típusú haja van, mert nem mindenkinek lesz ugyanaz az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Zsuzsika11

2014. június 19.

Az itteni vélemények hatására én is kipróbáltam a nyírfa szőkét (12/9). Nagyon szép, természetes színe lett a festett szőke hajamon, és a sötét szőke lenövésemen is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 19.

GI85

2014. március 28.

Az állaga nagyon sűrű, csípi kissé a fejem. A színe jó. Pont a képen szereplőt vettem. De nem a legjobb, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

muffin93

2014. március 2.

Én is a 12/9-es nyírfaszőke árnyalatot használom :)
Soha nem használtam még ennyire jó festéket, pedig próbálkoztam professzionális festékekkel is. Elég vékonyszálú hajam van, de csak 3-4 havonta festem, mert az eredeti hajszínem is hasonló, de eddig az összes festéknél azt tapasztaltam, hogy kiszárította a hajamat. Na ennél nem volt semmi ilyesmi. Teljesen megéri az árát, mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Én is a 12/9-es nyírfaszőke árnyalatot használom :)