LOOK by Bipa

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   külföld (Bipa)

Volument ad, hosszítja és szétválasztja a szempillákat. A speciális formájú kefefejnek köszönhetően könnyű felvinni, és minden egyes pillát befed.

Panna91

2016. október 12.

Jo szempillaspiral, szépen szétválaszt es hosszabít, az árát megéri szerintem (2,99 Eur)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Yubiri

2016. augusztus 23.
Nekem nem csinál drámai pillákat, baba szemet!!!
Sok festéket nem vesz fel az ecset, mivel elég szűk a tubus szája.
Az árát is sokallom, 3,99 EUR
Még próbálkozom vele, hátha csak meg kell szokni, de addig is nekem szinte pénzkidobás ez a termék...
/Ha lenne tinédzser lányom, neki adnám./

Upd.
2016. szeptember 28.
Valamelyest megtanultam használni és egész szépek vele a pilláim egy és több rétegben is (hasonló, mint a belinkelt oldalon) + 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

2016. augusztus 23.
Nekem nem csinál drámai pillákat, baba szemet!!!
Sok festéket nem vesz fel az ecset, mivel elég szűk a tubus szája.
Az árát is sokallom, 3,99 EUR
/Ha lenne tinédzser lányom, neki adnám./