LOOK by Bipa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   külföld (Bipa)

tonic

2017. szeptember 2.

Ez a ceruza most is kapható, szépek a színek,nekem egy bronzbarna szerű árnyalat van, olcsó (1.95 Eur), és főleg tartós!! Nyugodtan vegyen,aki arra jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Rita0126

2015. február 12.

Én ajándékba kaptam egy feketét. Tényleg vízálló,nagyon könnyű használni,mert kicsit krémes állaga van. Nekem sok szemceruzától könnyezik a szemem,de ezt tudom használni :) Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 12.

lunaticgirl

2013. november 18.

ez és a sima bipás cerka is nagyon jók nemcsak ár-érték arányban hanem a drágábbakhoz képest is, mivel a ceruza nálam alapdarab mindent próbáltam..emellett a szemem sem irritálja mint pl az avon colortrendes..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

szandrah86

2013. október 10.

Az egyik barátnőmtől kaptam ajándékba egy ilyen szemceruzát, petrol glam árnyalatban. Nagyon szép kékes-zöldes szín. Nagyon tartós! Jártam már én is a Bipa-ban bár valamivel szerintem drágább mint a többi drogéria Ausztriában... Szóval ha legközelebb kint járok beszerzek egy pár hasonló szemceruzát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

turquoise_pianist

2012. június 30.

Ausztriában vettem, a Bipa nevű drogériában (olyasmi, mint nálunk a Rossmann, azt hiszem Horvátországban is van ez az üzlet), saját márkás termék, Essence árban van, másfél euró körül van. A szép színei miatt figyeltem fel rá és mert állítólag vízálló. Az ára miatt nem hittem, hogy valóban jó lesz, aztán kipróbáltam a kezemen és nagyon pigmentált és tényleg tartós, vízvonalon órákig megmarad, érzékeny szeműek is használhatják. Ha Ausztriában jártok és szeretitek a metálos fényű színes szemceruzákat (egyébként van fekete és barna is belőle, két féle kék és egy lila azt hiszem) akkor mindenképp próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 30.