LOOK by Bipa

Ár:   €4   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismaszat, Módosítva: 2015. április 29.

Ár:   €4
Lelőhely:   külföld (Bipa)
Bőrtípus:   Kombinált

HHH97

2019. augusztus 15.

Végre találtam ebből megfelelő színű pirosítót magamnak. Nagyon keveset viszek fel belőle, így természetes hatást lehet elérni, tökéletes ahhoz, amihez vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

pajerzsofi

2015. december 11.

Jó árú, pigmentált pirosító. Rajtam elég tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Jó árú, pigmentált pirosító. Rajtam elég tartós is.

Kerekeso

2015. május 22.

Szerintem is jo volt. Egesz nap tartott. Csak azert nem vettem ujra, mert van egy csomo pirositom, amit el kell hasznalnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

kismaszat

2015. április 19.

Ez egyszerűen szerelem. Már a 3. kis tégellyel fogyasztom. A terracotta és a peach árnyalat van meg. Szépen pigmentáltak,tartós. Árban a legjobb. A drága Dior,és Lancome pirosítóim nem teljesítettek ilyen jól. Mindig újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.