LOOK by Bipa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lunaticgirl, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   külföld (Bipa)

9 árnyalatban kapható

kiflimorzsa

2015. október 13.

Első szemhéjtusom volt, ezzel tanultam meg tusvonalat húzni. Nagyon szerettem, bár nem volt vízálló, azért mégis tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

lunaticgirl

2013. november 18.

nagyon jó kis tus, filces vékony véggel, nekem a fekete van meg, nem kenődik, maszatolódik, egész nap tart, viszont könnyen lemosható bármilyen sminklemosóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.