Egyéb

Ár:   £6.99   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: danikin, Módosítva: 2018. december 15.

Ár:   £6.99
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szuperpuha és sokoldalú ecset szemfestékek felviteléhez és elsatírozásához. A kézzel vágott szálak tökéletes finish-t biztosítanak.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 28.

3 db különböző ecsetem van a márkától, és mindegyikkel maximálisan elégedett vagyok, pedig ecsetben nem ismerek tréfát:).
Puha, jól kézre áll, jól veszi fel a festéket, nem hullik a szőre és határozottan jó megjelenésű - drogériás áron.
Megbízható minőség, egy baja van, hogy itthon nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 28.

Megbízható minőség, egy baja van, hogy itthon nem kapható.

danikin

2017. október 17.

az egész terméknek a minőségével nem vagyok teljesen elégedett, nem olyan jó fogni, dolgozni vele, de maga az ecset puha, finom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.