Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: veronika.gyongyosi, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kingucii

2016. november 11.

Tini koromban volt ebből egy csomó fajtám, akkoriban nem értettem hozzá, de szerettem.:D Amúgy viszonylag sokáig fentvolt, bár szárított, de szerettem az illatát.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

mmartina97

2016. január 28.

Barátnőm vett ilyet és feldagadt,hámlott és nagyon fájt a szája..borzasztóan nézett ki :( senkinek nem ajánlom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

henrietta93

2014. november 21.

az illatuk eléggé erős, szájfénynek elmegy, de NAGYON ragad, mintha vmi ragasztó lenne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

kalmaniki

2014. február 2.

Ilyen nekem is volt tinikoromban, szinte az összeset kipróbáltam, nagyon menőnek számított anno, szép emlékek fűznek hozzá csak ezért 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Edit87

2014. február 2.

Húú mekkora öröm és boldogság volt ezt használni. Emlékszem még alváshoz is kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

bbertie

Hűűűha!
Most nézem, ilyen szájfényem nekem is volt, szőlős "ízesítésű':). Még most is érzem az illatát az orromban. Csupa ragarcs és csupa fény volt, de imádtuk.
De jó néha nosztalgiázni, már el is felejtettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Hűűűha!
De jó néha nosztalgiázni, már el is felejtettem.

francais

2014. február 2.

Nekem is volt ilyen, bár én erre mindig azt hittem ajakbalzsam, most így jó 15 évre rá jó megtudni, hogy igazából ez szájfény volt....:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

necra

2013. december 12.

Egyszer megkérdezte az egyik osztálytársam, hogy miért tiszta nyál a szám...na akkor használtam utoljára :D Nekem meggyes volt, picit kifolyt, meg ragacsos volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

kigyogirl

2013. december 12.

Bevallom,én nem ismertem ezt kiskoromban,most próbáltam ki mivel kerestem egy olcsó,gagyi szájfényt hétköznapi használatra,olyat amit nem sajnálok és 20x is újrakenhetek. Rajtam elég tartós,röhejesen olcsó (90 ft körül),de noha barackosat vettem,semmi nem érződik az ízéből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

jzsofi

2013. november 29.

Nekem a rágógumis volt meg ebből, amit nagy nehezen kihisztiztem az egyik 100ft-os boltban annak idején :)) micsoda öröm volt mikor anya megvette nekem... az illatát még most is érzem az orromban, akkor imádtam, most viszont nem tudnám elviselni. Szépen csillogott, sokáig látszódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.