Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

Vizes hatású szájfény.

Orsyna

2013. március 25.

Attól még hogy nem a legdrágábbik attól még jó.Nekem tetszik az ezüstös csillámokkal nagyon szép fényes lesz az ajkam.És nincs erős szaga se nem ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

rosa.love

2012. december 19.

Az illata és hatása is egy régi miss sporty szájfényemre emlékeztet. Én meg vagyok elégedve vele, pont annyit tud, mint a vizes hatású, csillámos szájfények általában: az első megnyalásig tart. azaz pl. egy fénykép erejéig. aki lerobbanthatatlan sminket akar, úgyse szórakozik szájfényekkel, arra ott van az ajakfilc meg rúzs...nekem viszont, aki havonta 5 szájfényt pakol a kosarába, csak azért, mert csillámos és rózsaszín, szóval nekem pont megfelel kenegetni:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 19.

sedih

2012. március 27.

Kissé sűrűbb az állaga, és elég nagy csillámok vannak benne, az illata egy kicsit pacsulis ami egy szájfénynél fura.. De ettől független hétköznapokra jól használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.