Lora

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Viwi0524

2019. július 19.

A rengeteg méregdrága spirál után adtam esélyt a Lora márkának. Nem csalódtam, nálam simán veri az összes drága és még annál is drágább spirált. :)
Nagyon intenzív fekete és a keféje is nagyon jó. Dúsít és hosszabbít is. Nálam ez nagyon bejött. Vettem is még kb 2 fajtát ebből a márkából, most azok várnak tesztelésre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Hopi

2017. július 29.

őszintén szólva mindenféle utánajárás nélkül vettem meg, szóval meg is érdemlem. Éppen a közeli eurós boltban jártam, ahol van egy Lora állvány, hát gondoltam megnézem. Megtetszett, hogy a szempillaspirálok ilyen olcsók, szóval végignéztem, hogy melyiknek milyen a keféje és az alapján kettőt is betettem a kosaramba. Ezt és a fashionable necessities mascara névre hallgató példányt.
Nos... kérem ez a leopárdmintás csoda elég, szép szóval élve, gagyi. Felkenés közben több landolt a szemhélyamon, mint a pilláimon, az pedig elég erős túlzás, hogy "volume". Dús hatás helyett amit kaptam azok összetapadt szempillák, amik mindennek tűnnek, csak szépnek nem. Felkenés közben már az első húzásnál olyan érzésem volt, mintha egy meglévő rétegre kenném a spirált (pedig nem volt semmi a szempilláimon); korábban ilyesmit még nem tapasztaltam egy spirálnál sem. Nem értem, hogy történhetett ez, a keféje alapján azt hittem, hogy remek lesz, ráadásul itt is sokan dicsérik, szóval nem értem miért jártam így vele. Persze adok majd még neki esélyt más napon is, de egyelőre szörnyen csalódott vagyok.

Megjegyezném, alsó pillákra egyébként jó, de maradjunk annyiban, hogy nem amiatt vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Ophelia

2017. május 17.

Ki nem állhatom a leopárdmintát, de a jó vélemények vásárlásra biztattak, de csalódnom kellett. A ronda külsőn hamar túlléptem volna, de szerintem a belbecs is irtó gyenge, ha ezerszer kenem át a pilláimat sem látszik, hogy használtam volna bármit, viszont ennek ellenére egy óvatlan pislogással totálisan össze tudom kenni a szemhéjamat alul-felül, vagy ha mégsem, SOHA nem szárad meg... Kicsit hagyom állni a polcomon, volt, hogy az idő vasfoga ,,helyrehozott" hasonlóan semmirekellő terméket. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

honey47

2016. november 18.

Nekem is megvan még ez a spirál ,régebben vettem .nagyon hamar vagy kiszáradt vagy kifogyott..lehet sokáig állt a boltban a polcon .bár nem hinném,a keféje az nagyon tetszett ,de használtam már jobbat is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

bcs

2015. november 4.

Szeretem, mert olcsóságához képest a tudása bőven vetekedik egy 2000-2500 ft-os szempillaspiráléval. A csomagolása fogott meg elsősorban, illetve az, hogy jó kézbe venni, érzi az ember, hogy tart valamit. A keféjével ügyesen lehet bánni, a színe szép, és az én pilláimat megfelelően dúsítja. Könnyű lemosni is, ez talán annak köszönhető, hogy nem az a kenődős típus. Én pedig még mindig inkább a pergést tolerálom jobban, mint azt, ha alul-felül fekete pöttyök tarkítják a szememet, mert annyira kenődik. (Hozzáteszem, ha pereg is, az nagyon ritka nálam, és könnyű orvosolni a problémát) Szóval, valószínű újra fogom venni, és nem keresgélek tovább a drágább spirálok között. Ez is tud annyit, negyedáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

szazsani

2015. szeptember 1.

170 forint volt alig volt belőle gondoltam megnezem mit tud úgyis pont spirál hiany volt a nesszeszeremben. Hát osszességében: WOW!!! Ezt sose gondoltam volna! Hosszítja brutálisan a pilláimat és gyönyörűen szétválasztja íveli is. A kefeje hajlekony és a legkisebb zugokat is elérni vele mióta megvan az alsó pilláimat is ki tudom húzni.az eredmény olyan igazi baba effektus. És jó fekete. Nekem tartós is bár egy kicsit nehezíti a pilláimat. Leszedéskor viszont pereg mindenhova. De amíg rajtam van nagyon atom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Mishil96

2015. július 15.

Nagyon szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Nagyon szép pillákat csinál.

mellesleg

2015. március 25.

Én, mint a párduc minta nagy rajongója persze hogy nem hagyhattam ott a polcon. Nagyon szép pillákat "csinál", nekem elég a hatása mert szépek a pilláim, szétválasztja őket és hosszabbít. Sajnos kicsit pereg, nekem kb. a nap közepére kicsit fekete lett a szemem alatt sajnos :(((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Viivcsoo

2015. január 30.

Csinos a csomagolása és nagyon szép a végeredmény is:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

Csinos a csomagolása és nagyon szép a végeredmény is:)

Vivien1998

2014. december 10.

ÓrIás szempillákat csinál aki a nagy szempillákat szereti annak tuti 5* de nekem már túl mű ezért csak 4* de remek termék a Lorátol:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.