Lorac

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2014. november 17.

Kiszerelés:   17,6 g
Lelőhely:   külföld, online külföldről

2014-es nyári limitált kiadás

32 db nagyszerű árnyalatot tartalmazó limitált kiadású 2014 nyári kiadású paletta:

16 matt: Cream (from the PRO Palette), Fawn, Camel, Sepia, Dusty Plum, Orchid, Mulberry, Espresso (from the PRO Palette), White (From the PRO Palette), Khaki, Brown, Stone, Lilac, Wisteria, Gray, Black (from PRO Palette and PRO Palette 2)

16 fényes: Opal, Sand, Copper, Sienna, Apricot, Blush, Merlot, Indigo, Vanilla, Cashmere, Smokey Topaz, Dusty Rose, Granite, Maroon, Deep Teal, Caviar

Kiszerelés: 17,6 g

Krisztakiki

2018. december 7.

Nagyon jó paletta, tökéletes.... Szép és pigmentált színei vannak. Én nagyon szeretem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Timi8

2016. március 22.

Eddig EZ èletem legeslegjobb palettàja! Nincs ilyan szín amit ne tudnèk hasznàlni. Nappali nude-tól alkalmi/bulis sminkig minden elkèszíthető ezzel az egyetlen palettàval. Nekem àllagra ès pigmentàltsàgra is pont tökèletes, a matt színek enyhèn poroznak, de ezt min.gondnak tartom. Legjobb befektetès! Minden màs palettàm azóta kihasznàlatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.