Lorin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Kiszerelés: 2000 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ms.Cat

2014. január 5.

2literes kiszerelést vesz az ember kevesebb mint 400ft-ért. Nagyon sokáig elég. Illata semleges számomra, csak akkor habzik, ha beleöntöm a kádba, utána mintha nem is tettem volna semmit a kádba. Nem voltam elájulva tőle, de az ára és a nagy kiszerelése miatt adok neki 2 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

gy.edit0210

2013. november 28.

Árához képest jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

Árához képest jó!

Rebel

2013. június 26.

Kézmosónak vettem a Sparban, mert nagyon olcsó volt és jó az illata, 2l-es kiszerelés került kb. 350 FT-ba. Nem irritál, nem is szárított, habzik, jól tisztít, kellemes illat, selymes állag, így kipróbáltam tusfürdő gyanánt. Nagyon bevált :) Azóta rendszeresen használom tusfürdőnek, és kézmosószappannak is. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

majorosi.boglarka

2013. június 26.