Lotti

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: fegalangdon, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden, gondoskodóan ápolja a babapopsi érzékeny bőrét. Hirdatáló hatása lévén segít megőrizni rugalmasságát, biztosítva a szükséges nedvességet, ami megóvja a kiszáradástól.

A baba bőre sokkal érzékenyebb a külvilágból érkező irritációkra, mint egy 3-4 éves gyermeké. Ennél fogva sok hatásnak van kitéve, amelyek sokféle módon irritálhatják a popsi bőrét. Pl. a pelenkán belül sokkal melegebb van, kevesebb a levegő, plusz az irritáló anyagok nagyon megviselhetik a baba finom felépítsű, érzékeny bőrét. A Lotti termékek úgy vannak hangolva, hogy felkészülvebezekre a kellemetlen hatásokra egyszerre nyújtsanak sokoldalú védelmet a bőrt érő rengeteg hatással, irritációval és kiütéssel szemben, és gyengéd ápolást biztosítsanak a bőrnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)