Love Beauty and Planet

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Wee, Módosítva: 2019. október 7.

Kategória:   Tusfürdők

Teafa és vetiver tusfürdője természetesen tisztít, ami a mindennapos méregtelenítési folyamat részévé válik. Kókuszdió olajjal, ami kiválóan tisztít és meújítja a bőrt.

HiddenBeauty

2020. július 18.

Nekem a rozmaringos verziója van meg, és sok izzadás után nagyon frissítő, és szuper illatú! Normál bőröm van, természetesen arcra nem ezt használom. Vegán, szulfát, szilikon, és parabénmentes. Régóta használom, sose volt vele semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Wee

2019. október 8.

Vietnámban vettem, ott remekül tisztított imádtam. 2 hónapig használtam 1,5 üveget.

Hazaérve a víz minősége miatt talán, de iszonyatosan szétszárította a bőröm. Mint a napégés után elkezdett hámlani a vállam, és az egész karom tőle.
Az illata unisex, ami szuper mert a zsíros bőr típussal rendelkező páromnak is jó lett így.
Kicsit túlárazott.
A csomagolás miatt a végén alig lehet kiimadkozni a flakonból. Valamint mi lecseréltük pumpás adagolósra a kupakot, így sokkal jobb volt.

Sajnos érzékeny, szuper száraz bőrre nem vált be nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Kicsit túlárazott.

Sajnos érzékeny, szuper száraz bőrre nem vált be nekem.