Love Beauty and Planet

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Wee, Módosítva: 2019. október 7.

Kategória:   Tusfürdők

Teafa és vetiver tusfürdője természetesen tisztít, ami a mindennapos méregtelenítési folyamat részévé válik. Kókuszdió olajjal, ami kiválóan tisztít és meújítja a bőrt.

Wee

2019. október 8.

Vietnámban vettem, ott remekül tisztított imádtam. 2 hónapig használtam 1,5 üveget.

Hazaérve a víz minősége miatt talán, de iszonyatosan szétszárította a bőröm. Mint a napégés után elkezdett hámlani a vállam, és az egész karom tőle.
Az illata unisex, ami szuper mert a zsíros bőr típussal rendelkező páromnak is jó lett így.
Kicsit túlárazott.
A csomagolás miatt a végén alig lehet kiimadkozni a flakonból. Valamint mi lecseréltük pumpás adagolósra a kupakot, így sokkal jobb volt.

Sajnos érzékeny, szuper száraz bőrre nem vált be nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Kicsit túlárazott.

Sajnos érzékeny, szuper száraz bőrre nem vált be nekem.