Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cat, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lilla91

2013. január 13.

A képen látható árnyalat van meg, rossmannban vettem amikor le volt árazva de nem vagyok tőle elragadtatva. Szép a színe de nekem 3 réteg kell hogy szépen fedjen viszont ennek kapcsán egy örökkévalóság mire megszárad. Nem mondom hogy rossz lenne de ha nincs minimum 2 órám körömlakkozásra akkor nem nagyon használom. tartóssága meg egy átlagos fedőlakkal együtt kb 3 nap.

update: szegényt hamar leírtam. Már egy ideje valahogy megváltozott az állaga, de pozitív értelemben :) . Kicsit sűrűbb lett, így egyszerűbb szétoszlatni és jobban is fed. Mostanra már 2 réteg is elég belőle. A tartóssága maradt a régi, bő 3 nap, ha nagyon de nagyon odafigyelek akkor 4 nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

nyappyberii

2012. december 22.

Nem hiszem el,az első körömlakk ami kibírt a körmeimen egy napot! :D egyszerűen odalettem érte..
nekem a Retro style van meg, és nagyon hamar megszáradt,2 réteg kellett belőle,és csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Lillith

2012. november 28.

A Be neutralt-t szereztem be, hosszas szemezés után :) A színe nagyon szép, világos bézs. Igaz, 3 réteg kell a tökéletes fedéshez, de ahhoz képest, hogy 3 réteget vittem fel a körmeimre, megdöbbentően gyorsan megszáradt, gyorsabban, mint néhány lakkból egyetlen réteg. Alvás után se nyomódott bele se a hajam, se az ágynemű, pedig a lakkozás és a szundi közt nem telt el hosszú idő :) Tartósságát még nem tudom, de ennyi pénzért akkor is megéri, ha 2 nap után lekopna ( gyakran mosogatok, mosok, így a lakkjaim viszonylag hamar feladják).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

angeltear

2012. augusztus 21.

Nekem is hasonló világos kék színem van, nagyon szeretem. Két réteg kell belőle,nem büdös, nekem 3-4 napig simán kibírta. Egy dolog nem igazán tetszik benne, az ecsete, nagyon pici és kevés lakkot vesz fel, állandóan mártogatni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Blame

2012. július 4.

Ugyanez a kék szín van meg mint ami a képen is látható. Nagyon szép kis csillogós kék. :) Könnyen felkenhető, de két réteg mindenképpen kell belőle a tökéletes fedéshez. Sőt igazából volt olyan körmöm amire 3 réteg is simán ráment. A tartósságával sincs gond. Fedőlakkal együtt 4 napig bírja. Ami nekem teljesen elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.