LR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   tanácsadók, online

Magas festéktartalmú, professzionális összetevők az egyszerű felvitelért. Szárazon és nedvesen is alkalmazható. Dupla applikátorral és tükörrel.

Kiszerelés: 4x0,5 g

shara88

2014. november 22.

A termék ugyan nem olcsó, de a színkombinációk mindegyikét fel tudod használni, akármelyiket is választod :) csak tudnod kell hozzá sminkelni. Varázslatosan pigmentált, gyögyházfényű és csillámos kombinációban is kaphatóak. Szerintem mindenki megtalálhatja a neki megfelelő színeket. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.