LR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. március 9.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Testápolók

buzavirag

2018. április 22.

Páromtól kaptam még nagyon régen a parfümjével együtt. Hidratáló hatása nem volt az igazi, mindemellett apró csillámokat is tartalmazott, emiatt nem nagyon szerettem, de az illata isteni volt, a parfümjével megegyező. A tégely üvegből van, így azt megtartottam tárolásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.