LR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: boomkat, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális szappan szennyezett, pattanásos, miteszeres bőrre.

levendula72

2014. május 12.

Régebben jó pár éve használtam ezt a szappant, az arckrémével együtt, és szinte csodát művelt az arcommal.
Nem fénylett, nem szárította. Gyönyörű szép sima, egyenletes volt a bőröm, semmi mitesszer, semmi pattanás.
Egyetlen problémája, számomra az ára , ha jól tudom most olyan 3800 Ft körül van csak a szappan. A krém akkoriban 6000 körül volt, most nem tudom. Igaz, hogy sokáig tart, és tökéles is, de azért nekem ez kicsit húzós.
Viszont, akinek ez megfizethető, csak ajánlani tudom!!!!!! Szuper-jó termékek!!
Sajnos összetevőket nem tudok feltölteni, mert már nincs meg a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 12.

Viszont, akinek ez megfizethető, csak ajánlani tudom!!!!!! Szuper-jó termékek!!
Sajnos összetevőket nem tudok feltölteni, mert már nincs meg a csomagolása.