Lunatick Cosmetic Labs LLC

Ár:   $74   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 x 4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2016. január 18.

Ár:   $74
Kiszerelés:   12 x 4 g
Lelőhely:   online külföldről

Hatalmas 12 színből álló kontúrpaletta, amely tartalmaz hideg/szürke kontúrszíneket is a rózsás, a természetes és a meleg színek mellett. HD photo finisht igér.

Ildie

2016. május 10.

Ez a tökéletes arcra való paetta. A szürke és a szürkésbarna kontúrszínes valami csodálatosak, de tényleg.
A pirosítók komolyan pigmentáltek, viszonylag természetes színűek, ők nem hidegek.
Az alsó sor pedig inkább melegszíneket és egy csodás baáb színt tartalmaz.
Az anyag egy életre elegendő, tepsinként 4 gramm.

A csomagolása fizikailag jó, a serpenyök kivehetőek, és masszív a karton. Az árbaja, hát nekem nem annyira a szívem csücske ez a horror dolog, de nem nagyon érdekel, mert az anyag benne tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Az alsó sor pedig inkább melegszíneket és egy csodás baáb színt tartalmaz.
Az anyag egy életre elegendő, tepsinként 4 gramm.