Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2015. november 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

Az őrölt mandulahéj szemcsék eltávolítják az elhalt bőrt, a rózsa- és szantálfaolajak kiemelik és megpuhítják az alatta lévő érzékenyebb bőrréteget, a kakaóvaj és mandulaolaj pedig hidratálja. Ezen összetevők segítségével képes arra, hogy a bőr felszínét simává, puhává, selymessé varázsolja.

Chootie

2015. augusztus 13.

Csodát tesz a szebbik felemmel, igazán babapopsi effektus! Az illatát imádom: mandulás, grillázsos, de nyers is közben, nem nehéz.

Fürdés UTÁN használom törölközőnedves bőrre, és hagyom felszívódni, rászáradni, így nem lesz olyan a kád és nem is pazarlom - elég drága, sajnálnám ha a lefolyóba menne a fele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Lyah

2015. január 4.

El sem hiszem, hogy ezt még nem véleményeztem. Talán azért, mert még nem volt Krémmánia, mikor először használtam, és sajnos többször nem sikerült megvennem, nem tudom. Most viszont úton van felém egy kis csomagban - mármint méretre, árra annyira nem kicsi sajnos - , és annyira, de annyira várom! Nekem ez a "mert megérdemlem" termék, egyszerűen a nap fénypontja, imádom, el sem tudom mondani, mennyire. Még akkor használtam, amikor friss házasként ketten laktunk egy kis lakásban a férjemmel, és van az illatban nekem nem kis nosztalgia. Most már hárman vagyunk, de azt hiszem, fogok tudni neki helyet találni az életemben, esténként, mikor kell valami kis plusz. Megveszek érte, de az ára miatt, és mert elég gyorsan fogy, ha rendeltetés szerűen használja az ember, 4 csillag. Nekem radírnak kevés volt, de nagyon luxus érzés volt zuhanyzás közben, az illata pedig egész éjjel körbeburkolt, nagyon jól aludtam tőle, úgyhogy szerelem nekem, nem kétséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

leila0803

2014. december 23.

Puhítja a bőrt, az illata lágy, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 23.

Puhítja a bőrt, az illata lágy, nem tolakodó.

necra

2014. május 14.

Férjemet megőrjíti a kád szélére ragadó zsíros maradék. Nekem sem ez a kedvencem :( Illatát nem nagyon érzem, a lábszáram pedig picit viszket tőle

up. A lábam megszerette. 4 alkalomra volt elég, de a férjem továbbra is hisztizik miatta. Mondtam neki, hogy nyugi, már elfogyott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

zsannasko

2014. március 8.

Beleszerettem :)
Nagyon jól radíroz, az illata valami álom és remekül hidratál. Az illata tartós.
Egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy, de ha nem túl vizes bőrre használja az ember, akkor mérsékelni lehet a fogyást.
Tény, hogy nem a legolcsóbb, de megéri, teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Beleszerettem :)
Tény, hogy nem a legolcsóbb, de megéri, teljesen.

zsanee84

2014. január 18.

imádom!!!egyszerre bőrradír,és testápoló
csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

imádom!!!egyszerre bőrradír,és testápoló
csak ajánlani tudom

lakatka

2013. december 13.

Nagyon jól leradírozza zuhanyozás közben a bőrt, ami utána sokáig selymes és puha marad. A hatása szerintem páratlan, viszont valóban gyorsan fogy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

maladicta

2013. június 16.

A szemcséi finoman radíroznak, nagyon jól hidratál és az illata is hosszabb ideig megmarad. Enyhén nedves bőrön használom, így lassabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Tytto

2013. április 7.

Nagyon száraz az arcbőröm, így állandóan hámlik a homlokom. Az arcradír csak jobban szárít, viszont a hidratáló arclemosók nem tüntetik el a hámlást. Pár napja az arcomra kezdtem el használni, és nagyon kellemes a végeredmény. Sehol egy kis oda nem való bőr, és mintha a legprofibb arcápolóval kentem volna be utána az arcom, és még szép matt is lett tőle. Zuhanyzás legelején bedörzsölöm, majd a legvégén mosom le. Erre a célra elég gazdaságos :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

lyriane

2013. január 23.

Nagyon jó puha lesz a bőröm tőle! Kicsit nehéz a tárolása, de ennyit megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Nagyon jó puha lesz a bőröm tőle! Kicsit nehéz a tárolása, de ennyit megér.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Laureth-4
Tisztítószerek: Laureth-4
Illatanyagok: Santalum Album (Sandalwood) Oil, Parfum / Fragrance

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.