Lush

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atally, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

"Szuperételeknek általában a különböző smoothie-kat és elkeserítő salátákat nevezzük. Szerencsére vannak kivételek. Ez a fantasztikusan gyümölcsös tusfürdőolaj tele van céklalével, sárkánygyümölcsporral és mákkal, illetve pompás argánolajjal, mely Marokkóból származik, ahol termelése vidéki kisközösségeknek jelent rendszeres megélhetést. Az Argan Dragon tisztítja, radírozza és lágyítja a bőrt, tele van ylang ylanggal, mandulaolajjal és benzoégyantával, így a cseresznyés sütemény édesen marcipános illatát árasztja.

A tusfürdőolaj gyengéden tisztít, így ideális érzékeny bőrre; arcápolási rutinod utolsó lépéseként, extra hidratálásra is használhatod. Kend be magad tetőtől talpig és öblítsd le, hogy bőröd méltó legyen a Sárkányok Anyjához. "

laracroft

2020. május 16.

Elkövettem azt a hibát, hogy fürdőkádban, mint szilárd tusfürdő használtam...
Valójában olyan, mintha tiszta kakaóvajjal kenegetném magam fürdés közben. NAGGGYON zsíros, és ezt rétegként a bőrön is hagyja. Meg a kád szélén, illetve az alján is, hátha kitöröm a nyakam...gyorsan fogy, és használat közben az illata sem igazán finom, nekem nem hozza sem a beígért és a zacskón keresztül ínycsiklandó meggyes-marcipános illatot, de még a sima kakaóvajét sem, csak egy enyhén édeskés semmiséget.
Száraz bőrűek szerethetik, nekem kicsit sok volt. Plusz két nap fürdőszobatisztítás, és persze a törölköző, amibe ezután törölköztem is azonnal mehetett a szennyesbe.
Nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Elkövettem azt a hibát, hogy fürdőkádban, mint szilárd tusfürdő használtam...
Nem érte meg.

csicsi86

2020. február 10.

Kakaóvaj illata van. Kicsi, törékeny, a mák benne inkább csak dísz. Hamar elfogyott. Hidratált, de nem veszem újra, mert nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.