Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. május 16.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Dezodorok

A dezodoráló stift tartósítószer-mentes alternatívája. Ennek a dezodornak az illatát a Távol-Kelet pompás illata, a pacsuli határozza meg, mely megnyugtatja a bőrt. A pórusösszehúzó hatású varázsdió és a szagokat elnyelő szódabikarbóna ideális összeállítás a hónalj dezodorálására. A nyugtató hatású kamilla miatt az Aromaco gyengéd az érzékeny, irritált, frissen borotvált vagy szőrtelenített hónaljhoz is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lapale

2021. július 29.

Legalább 2 éve használom, folyamatosan újraveszem. Csodaszer.
Edzések alatt is használtam, nem volt kellemetlen szagom az órák után. Nyáron a kánikula alatt is helytállt.
Az illata nem tartós, de nincsen kellemetlen testszagom sem.
Nagy tömbbel vásároltam, fél évig tudom használni. Így nagyon megéri az árát.
Javaslom, hogy dobozban tartsátok, hogy ne száradjon ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 29.

Legalább 2 éve használom, folyamatosan újraveszem. Csodaszer.
Az illata nem tartós, de nincsen kellemetlen testszagom sem.
Nagy tömbbel vásároltam, fél évig tudom használni. Így nagyon megéri az árát.
Javaslom, hogy dobozban tartsátok, hogy ne száradjon ki.

viragdobradi

2021. május 5.

Én nagyon szeretem! Kicsit fura az illata,meg kell szokni, de büdösnek nem mondanám. Enged izzadni, de a szagokat teljesen elfedi, ez az én tapasztalatom. Nagyon szeretem használni, és csomagolásmentes is😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Denny

2021. április 28.

Nagyon tetszett, hogy "pucér" (ezért vettem meg) és nagyon nagy reményeket fűztem hozzá. Sajnos azonban nem vált be, több heti/havi használat után sem. Először csak enyhén kellemetlen szaga volt, amit ha használtam, rám is átragadt. Aztán ez egyre intenzívebb lett. Hiába használtam, eszméletlenül izzadtam tőle, és a testszagom is erős lett, pedig el kellett volna fednie. Hát inkább felerősítette. Hidegebb időben jó volt, amikor kevésbé izzadt az ember, de melegebben, nyáron egyáltalán nem tudtam használni. Ráadásul egy idő után a bőrömet is dörzsölni kezdte. A végén már nagyon intenzív penészszaga volt, pedig nem volt penészes.
Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Kidobtam.

Mira84

2021. április 27.

Első alkalommal annyira imádtam, hogy egy barátnőmet és a páromat is rávettem a használatára. Tökéletesnek tűnt és a csomagolásmentesség is vezérelt.
Második alkalommal viszont egyszerűen állandóan megbüdösödött rajtam, mintha egy nagyon öreghölgyes parfüm lenne rajtam és a barátnőmnek is. Páromnak pedig karcolta is a bőrét felkenéskor, pedig az alu bobozban tartottuk. Én forgattam mindig amig nem találtam egy simább felületű részt a használathoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

JosiePackard

2021. április 20.

Funkciójában jól működött, semlegesítette a kellemetlen illatokat, egy picit kevésbé is izzadtam talán, de többen is megjegyezték ruhán keresztül, hogy büdös.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

helgailles

2021. április 6.

Hajtógázmentes, csomagolásmentes, alkohol és alumíniummentes dezodort kerestem sokáig.. Nagyon sokáig. Próbáltam legalább 6-7 félét, amik mind vagy nem feleltek meg valamelyik kritériumnak, vagy ugyanúgy büdi voltam a használatuk mellett, vagy nagyon drágák voltak. Aztán mikor ehhez értem a kipróbálásokban, a mindenmentessége ellenére használt! A szaga nem kellemes, de csak közvetlenül a felkenés után érzem, amíg meg nem szárad. A kellemetlen szagokat viszont tökéletesen semlegesíti, és valamennyire kevésbé is izzadok, mint ha nem lenne felkenve, bár nekem soha nem hatott "izzadásgátlóként" egy dezodor sem, inkább csak szagot semlegesített. Nem olcsó, de nekem egy 10 dkg-os darab 4 hónapig kb elég. Szóval az ára rendben van, a hatékonysága pedig több, mint rendben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

paalkinga

2021. március 15.

Nekem tetszett az illata és jól működött rajtam, viszont néhány hét használat után rettenetesen csúnya ekcémás kiütéseim lettek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Lilla16

2021. február 25.

Nagyon szerettem volna szeretni, igazából elsőre nehéz eldönteni hogy tényleg szörnyű-e a szaga vagy nem, mert azért van benne valami jó is. Az mindenképpen remek, hogy csomagolásmentes, egészen hatékony és kevésbé szárít mint a legtöbb szódabikarbónás natúr dezodor. Viszont, ahogy korábban más is írta, sajnos tényleg leginkább penészre emlékeztet a bőrön, ami valljuk be, nem túl előnyös.. Fújkáltam rá parfümöt is, de ez sajnos tartósabbnak bizonyult, egész estig érzem magamon, bár valószínűleg ezért is hatékony, elnyomja az izzadságszagot is.

Update: Kap egy harmadik csillagot, mert hosszútávon tényleg sokkal kevésbé szárít, mint amiket eddig használtam, illetve a penészt mostanában már csak ujjatlan felsőkben érzem, pólóban, pulcsiban már nem tűnik olyan zavarónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

bkardos

2021. január 19.

Nagy fújós-aluminiumos izzadásgátló használó voltam, de szép lassan, több területen is próbálok átállni a test- és természetbarátabb alternatívákra. Itteni vélemények alapján választottam ezt a dezodort. Lassan egy éve használom, ez alapján az én tapasztalataim: az illata eleinte tényleg erős, szokatlan volt, de ezt hamar megszoktam. Azt éreztem, hogy jobban izzadok, de számítottam is rá, hiszen ő nem izzadásgátló. Nyáron, egész napos programoknál kevés, de a többi évszakban, illetve amikor nyáron tudtam, hogy úgy is többször fogok zuhanyozni, akkor jó volt. A bőrömnek is úgy látom, hogy jó volt, nem szárította, nem bántotta. Volt egy időszak, amikor sok cikket/tanulmányt olvastam arról, hogy az izzadásgátlókban lévő aluminium nem is káros, és így a “rossz szokás” visszakúszott a mindennapjaimba (bár legalább nem fújós formában..). DE! Egyszer csak azt vettem észre, hogy hetek óta megint csak őt használom, szóval ez mindenképp ezt a dezodort erősíti. Már nem som van belőle, és szerintem újra fogom venni, hosszú, melegebb napokon kívül biztosan használni fogom továbbra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

-.Nikii.-

2020. december 6.

Nem bírtam a pacsuli miatt, egy ideig szüneteltetnem is kellett, de aztán megkedveltem és azóta csak ezt használom. Hagy izzadni, de nem vagyok büdi, deo illatom van tőle, nagyon sokáig elég és csomagolásmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.