Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. május 16.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Dezodorok

A dezodoráló stift tartósítószer-mentes alternatívája. Ennek a dezodornak az illatát a Távol-Kelet pompás illata, a pacsuli határozza meg, mely megnyugtatja a bőrt. A pórusösszehúzó hatású varázsdió és a szagokat elnyelő szódabikarbóna ideális összeállítás a hónalj dezodorálására. A nyugtató hatású kamilla miatt az Aromaco gyengéd az érzékeny, irritált, frissen borotvált vagy szőrtelenített hónaljhoz is.

rrituss

2020. március 26.

2019 szeptemberében kezdtem el használni. Hosszas keresgélés, vélemény olvasás és persze több termék kudarcba fulladt kipróbálása után azért még gondoltam, neki esélyt adok, mielőtt feladom a natur, csomagolásmentes/less wate/mindenbarát dezodor köré szőtt álmaimat és visszatérek a drogáriás műanyag deókhoz, mert csak azok voltak képesek egész napra friss illatot adni. Elég sokat rohangálok, bringázok munkába, ahol sok emberrel vagyok kapcsoaltban, jógázok is majdnem minden nap, így nem elég, ha valami csak pár óráig bírja a strapát, aztán belefulladok a testszagba.. Vele sem ment egyik napról a másikra az átállás, az elején szoknia kellett a hónapljamnak is a dolgot, de szerencsére fokozatosan váltottam, és így pár hét után teljesen el tudtam hagyni a régi deómat, és csak ezt használni. Jelentem, megérte kitartónak lenni, ma már simán bírja a semlegesítő hatása egész nap.
Az illata, hát igen, egyedi, engem az erdőra emlékeztet, olyan nyers, ezt is szokni kellett, de felkenés után, pár perc alatt megszárad, és nem is igazán lehet érezni, foltot sem hagy a pólóimon, és a parfümöm illatát sem nyomja el semmi. :) Lassacskán eléggé megszerettem, egyelőre nem váltanék másra. Egy fém dobozban tartom, így ki sem szárad, maximálisan használható a z utolsó morzsáig, nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

csicsi86

2020. február 10.

Másodjára veszem újra, mindig csak egy kockát, de azzal is kihúzom 2-3 hónapig. Lezárható zacsiban tárolom, nekem így nem szárad ki, nem törik össze, nem morzsálódik. Illata nem zavar, nálam kordában tartja az izzadságot és a szagokat is. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

mauglinita

2020. január 30.

Kb 4 hónapja használom, és nálam az izzadás+szag problémára csillagos ötös. Nekem egyébként az illata is tetszik, de ez ízlés kérdése.
Egy dolog miatt nem kap öt csillagot, ugyanis sajnos az utóbbi időben elkezdte nagyon kiszárítani a hónaljamat, ami miatt kicsit kipirosodik, viszket. Más is járt így? Most próbálom nyugtató krémmel helyrehozni a dolgot, mert egyébként tényleg nagyom jó kis cucc, emiatt nem mondanék le róla.

Tipp: mindenképpen befőttes üvegben/lezárható dobozban tartandó, nekem minden más módon kiszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Horvathangelika1

2020. január 28.

Pici mintám már egy hónapja tart, pedig minden nap használom. nem nyújt 12órás védelmet, nekem maximum 8-9, az illata elég eros volt az elején, az egész szekrényt ez járta át. Frissen bortvált hónaljam egyszer kícsípte, de amúgy nem bántotta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Nikolett05

2020. január 22.

Mostanában semmilyen izzadásgátló nem vált be! Munkahelyemen szörnyen leizzadtam -nem az izzadással volt gond, hanem inkább a kellemetlen szagokkal-. A drága, márkás termékek sem voltak már jók, hiába fújtam óránként. Vagy egészségügyileg van problémám, vagy a stressztől, nemtudom, de szörnyen kényelmetlen érzés volt. Aztán a krémmánián olvasott vélemények alapján úgy gondoltam kipróbálom a terméket. Drága-drága, de olvastam, hogy nagyon sokáig elég így megrendeltem, hátha valami végre csodát tesz.
Mikor megérkezett nagyon dekoratív csomagolásban volt. Mikor kinyitottam, majdnem sírva fakadtam annyira fejfájdítóan erős -nekem büdös- "illata" volt. -Na mondom jól bevásároltam.
De azért kipróbáltam és láss csodát! Tökéletes. Az illatával ugyan nem vagyok kibékülve, de felkenve nem igazán érzem + parfümöt is használok így abszolút vállalható.
Pár napja használom, remélem hosszú távon sem okoz gondot, és az izzadságszagot szuperül megszüntette.
-1 csillag azért mert első slukkra beleállt a fejembe a fájdalom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

-1 csillag azért mert első slukkra beleállt a fejembe a fájdalom :D

SzarkaVivien

2019. december 17.

Nagyon jó, kitart egész nap a hatása, viszont az illatával még kicsit barátkoznom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

domanybeatrix

2019. december 12.

Csomagolásmentes dezodort szerettem volna, és a Lush egyébként is közel áll a szívemhez, így tőlük választottam végül.
Egy vastagabb, kiürült műanyag tégelyben tartom a terméket, így kiszáradásnak nyoma sincs.
Én imádom az illatát, eleinte szagolgattam is csak úgy külön a dobozban. :)
Tusolás után a felmelegedett, de száraz hónapjamra húzok belőle kettőt-hármat, ez bőven elég. Foltot az én ruháimon nem hagyott.
Aminek külön örülök, hogy egy idő után a párom is kíváncsi lett, ki is próbálta, azóta ő is átállt erre a termékre. :) Mondjuk ő először sokat használt belőle, aztán rájött, hogy tényleg elég pár húzás.
Augusztus végén rendeltem, és egy ideje ugye ketten használjuk, de még mindig van belőle. Lehet, hogy drágának tűnik, de így elosztva kiderül, hogy megéri simán az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Én imádom az illatát, eleinte szagolgattam is csak úgy külön a dobozban. :)

Berlin

2019. október 24.

Rengeteg véleményt olvastam szilárd dezodorokról, és a pár negatív hozzászólást leszámítva (ami sokszor a nem megfelelő tárolás miatti kiszáradásról szólt) abszolút erről írták a legtöbb pozitívumot, így hát megvettem. Akkora darabot vágattam le amekkora a Lushos fémdoboz, amit rögtön megvettem hozzá hogy ne száradjon ki. Kb 2.5 hónapja használom, és egy hónapot még simán ki fog bírni, mindezt 2500-2800 Forintért nekem NAGYON megérte. :)
Nem száradt ki, nem érzem magamon az illatát egész nap, nem kell újrakenni, nem sárgítja be a ruhát. Nem árt várni 5 percet felkenés után hogy megszáradjon és ne fogja meg a fekete felsőket, de ezen túl semmilyen negatívumot nem tudok róla írni. Megéri megvenni mert jó a komfortérzetednek is, az egészségednek is, és a környezetnek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Havu

2019. szeptember 26.

Meglepően tapasztaltam, hogy végre valami használ :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Meglepően tapasztaltam, hogy végre valami használ :)

Lettih

2019. augusztus 27.

Meglepően egyszerű a használata, az illata kicsit szokatlan elsőre, van egy gyógynövényes beütése, de összességében azt hiszem tetszik. Még a nagy melegben sem leszek büdös, bár izzadni izzadok rendesen. Nem egy olcsó darab, kiváncsi vagyok mennyi ideig lesz elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.