Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. május 16.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Dezodorok

A dezodoráló stift tartósítószer-mentes alternatívája. Ennek a dezodornak az illatát a Távol-Kelet pompás illata, a pacsuli határozza meg, mely megnyugtatja a bőrt. A pórusösszehúzó hatású varázsdió és a szagokat elnyelő szódabikarbóna ideális összeállítás a hónalj dezodorálására. A nyugtató hatású kamilla miatt az Aromaco gyengéd az érzékeny, irritált, frissen borotvált vagy szőrtelenített hónaljhoz is.

Havu

2019. szeptember 26.

Meglepően tapasztaltam, hogy végre valami használ :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Meglepően tapasztaltam, hogy végre valami használ :)

Lettih

2019. augusztus 27.

Meglepően egyszerű a használata, az illata kicsit szokatlan elsőre, van egy gyógynövényes beütése, de összességében azt hiszem tetszik. Még a nagy melegben sem leszek büdös, bár izzadni izzadok rendesen. Nem egy olcsó darab, kiváncsi vagyok mennyi ideig lesz elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Emeseberes

2019. augusztus 2.

A legjobb amit eddig próbáltam! Nem volt izzadság szagom a tűző napon való gyaloglás, majd az ezt követő belvárosi utazás során sem. Egy elég mozgalmas nap után, mikor már minden deo kinyuvadt volna, az aromaco bírta. Frissen borotvált bőrt egyáltalan nem irritálja. Az illata picit kellemetlen volt elsőre az üzletben, de a bőrre kenve nekem tetszik, hogy nem hivalkodó. Természetesnek érzem, nem valami műanyag vacaknak. A boltban 100 gr kisebb darabot is vágnak, szóval egy próbát megér szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

drde96

2019. július 10.

Nagyon elégedett vagyok vele, naponta 1x reggel használom és elég este 7ig, pedig határozottan izzadós vagyok. Kellemes az illata felkenve, de igazán kitalálhatnának neki egy tartót. Ne vegyétek nagy méretben, mert rövid idő alatt kiszárad és akkor nagyon fájdalmas bekenni vele magatokat! Inkább érdemes kisebb méretű szeleteket kérni az üzletben és gyakrabban venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

cappuccino

2019. június 24.

UPDATE: abba kellett hagynom, mert egy idő után szinte fájdalmas volt a felkenése, a közepe felé haladva ugyanis megjelennek benne ilyen kis szemcsék. Nem bőrradír ez, kérem. A másik: bebüdösödtek tőle a pólóim hónalj tájékon és alig hozza ki belőlük a mosás. Sajnos visszatértem az alumíniumos izzadásgátlóhoz, mert egyszerűen nem találok jó alternatívát a hétköznapokhoz.

Még csak egy hete használom, és tovább akartam várni a véleményem megosztásával, de nem tudom megállni, hogy elmondjam, mennyire elégedett vagyok. :)

Régóta szerettem volna lecserélni az alumíniumos izzadásgátlómat, mert tudom, hogy nagyon káros, de sajnos eddig nem találtam olyan alternatívát, aminek köszönheőten nap végére nincs izzadságszaga a hónaljamnak.

Az Aromaco ezt a probllémát megoldani látszik, egész nap kitart a firssesség és az izzadásgszag-mentesség. Az illata engem nem zavar, hál' istennek nem olyan erős. Egy hét alatt mindennapos használat mellett nem okozott irritációt a hónaljamon; nagyon remélem, hogy nem is fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

karpatir

2019. június 15.

A hulladékcsökkentő törekvéseim részeként próbáltam ki az Aromaco-t. Régóta használok Lush termékeket, a szilárd samponjaikat imádom, most sem csalódtam. Az elvárásaimnak tökéletesen megfelel. Eleinte erőteljesebb illata van (uniszex, így bárki használhatja a háztartáson belül), ami hamar elillan, nem tolakodó. A vásárolt tömböt én több kisebb részre vágom, alumínium tégelyben tárolom. Egy ideje természetes dezodorokkal próbálkoztam, amiknek főleg szagsemlegesítő hatását érzékeltem, ennél a terméknél viszont az izzadásgátlás is határozottan érzékelhető. Elég lassan fogy, és szuper, hogy csomagolásmentes. :) Ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Villango

2019. május 30.

Nagyon lassan, de haladok a "majdnem csomagolásmentes" élet felé..... a dezodoromat illetően biztos voltam benne hogy van valami megoldás a spray és a stiftek helyett. Itt (hol máshol) rátaláltam eme gyönysgezmre, tegnap be is mentem egy üzletbe.
Vettem hozzá egyből egy dobozt is.
Az ára magas :-/ de a lelkemnek jót tesz, és ez a lényeg. Hisz isteni nyers dióillata van, nincs eldobható csomagolása (vásárláskor legközelebb csak elviszem a dobozomat), száraz bőrön is könnyű használni ha nem hagyom kiszáradni - és nem hagyom - és hát hatásos. Kánikulában majd később tesztelem, kíváncsi vagyok arra is.
Sosem érdekelt a LUSH merthát írtó drága....de rájöttem, a cuccai lehetnek nekem a mindennapok luxusai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Vettem hozzá egyből egy dobozt is.

Bedo169

2019. március 13.

Kiváló dezodor, finom, kicsit férfias pacsuliillat. Doboz nélkül nehezen szállítható, de sokáig tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Wee

2019. március 4.

up.: Már több mint 1,5 éve hasnzáljuk a párommal. Maximálisan meg vagyunk elégedve vele. Felkenjük reggel és meg is feledkezünk róla estére.
Semmi testszag/izzadságszag. Igaz nem izzadásgátló, de nem is a terméknek a célja(hál' Istennek). Teljesen természtes érzést ad napközben. Egyszerűen imádjuk.

Sokáig hezitaltam a kipróbálással mert sajnos csak a Greench dezodor porból tudtak adni mintát. Végül elszantam rá magam. Borsos ára van. De nagy tömb és sokáig jó. Fémdobozban tartom, dobozban van egy kis gyógynövényes mentaszerű illata. Felkenve enyhül. Nekem inkább nyers dió és föld illata van. Izzadós vagyok télen is, szárazon tart sokáig. És egy hosszabb nap végén mikor leveszem a pólóm akkor is ilyen semleges dió szagú a honaljam és a felsőm is. Nem tapasztaltam, hogy megfogna a ruhákat. Mosás után nem is érezhető a felsőn.
A Greeench nagyon száraz érzést ad rögtön a felkenés után de nem tart ki olyan sokáig mint az aromaco.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

mcspm

2019. január 21.

Nem.
Sem az ízzadást, sem a szagot nem enyhíti. Jobban mondva a szagot..inkább csak elfedi. Nagyon fűszeres és mivel nem szűnteti meg, ezért pár óra elteltével kifejezetten büdös lettem. Az ízzadtság hatására valahogy felerősödik ez az "illat", de nem a jó értelemben.

Amíg használtam sosem volt száraz a hónaljam, csak rosszabb lett, ráadásul nyomot hagyott a ruháimon is. Fehéret.
Újra kellett kennem, ami meglehetősen körülményesnek bizonyult a szállítása miatt. Nem egyszerű.

Minden ruhámba, a kabátomba, beleégett ez a szag..nem tudok rá jobb szót. Nem veszem újra és nem is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Nem.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.