KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. május 16.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Dezodorok

A dezodoráló stift tartósítószer-mentes alternatívája. Ennek a dezodornak az illatát a Távol-Kelet pompás illata, a pacsuli határozza meg, mely megnyugtatja a bőrt. A pórusösszehúzó hatású varázsdió és a szagokat elnyelő szódabikarbóna ideális összeállítás a hónalj dezodorálására. A nyugtató hatású kamilla miatt az Aromaco gyengéd az érzékeny, irritált, frissen borotvált vagy szőrtelenített hónaljhoz is.

Lanie

2018. december 9.

Édesanyám vette egy Lush látogatásunk alkalmával de ő nem különösebben döglik érte, sajnos hozzászokott a sima dezodorokhoz. Én meg azt vettem észre, hogy rettenetesen csábít az illata, olyan friss illat, nem a megszokott virágos erős maszlag ezért folyamatosan rájárok. A bőrömön nem érezni hosszútávon, abszolút nem rondít bele a parfümöm illatába, de még könnyű fizikai munka mellett sem leszek büdös, pedig ezt az üzletekben brutálul fűtős, de rajtam még erősen kabátos időszakot nem nagyon bírja a bőröm.
Ajánlom mindenkinek aki ismerkedik a környezetbarát alternatívákkal vagy azoknak is akik benne vannak de még nem próbálták ezt. Sajnos a krémdezodorokat nehezebb kivarázsolni és használni mint a csomagolásmentes társát, ez a termék viszont sipsz-supsz használható rohanósabb reggeleken is egy dobozkába zárva.

Lanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

vagabond

2018. november 29.

Egy hete használom és eddig nagyon pozitívak a tapasztalataim. Én is zárható dobozban tartom, eddig nem éreztem, hogy száraz vagy túl kemény lett volna. Egyszerre nagyon kevés fogy belőle, biztos sokáig elég lesz. Tartottam tőle kicsit, mert még soha nem használtam szilárd/természetes dezodort, de abszolút bevált, nem éreztem magam büdösnek és izzadtnak sem, pedig az előtte használt Nivea golyós dezodorommal, ugyanilyen körülmányek között néha már 2-3 óra után büdösnek éreztem magam.

vagabond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

lalabel

2018. november 19.

Vegyesek az érzéseim. Az elején nagyon szerettem a különös illatát, a végére (mert nagyon sokára fogyott el, majdnem egy évig tartott, pedig a felét elajándékoztam!) már inkább zavart. Ráadásul egy idő után észrevettem, hogy a nap végén furcsa szagom van tőle, rosszabb, mintha semmit nem kentem volna magamra.

A boltban azt mondták, hogy nem szükséges benedvesíteni, elég szárazon a bőrre kenni. Nos nekem ez egyáltalán nem működött, csakis nedves bőrön, különben szinte fájt a használata, és nem is kenődött fel semmi a bőrömre. Mondjuk elég hideg helyen tárolom, talán melegben lágyabb lett volna.

Szempont volt, hogy hulladékmentes, és dobozban tartható. Az is tetszett, hogy ilyen sokáig kitartott, és így az árát is abszolút megérte, de egyelőre nem vettem újra, most mással kísérletezem.

lalabel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

salome

2018. november 11.

Egy hete használom nagyjából a terméket. Ez az első szilárd deom, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata nekem kifejezetten kellemes, és nagyon sokáig kitart, még a nagy melegben is. A kiszáradás miatt ugye én is kis dobozkában tartom, ami kevésbé praktikus és nem is hordom magamnál, de eddig nagyon szeretem, remélem így is marad :)

salome
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

ysolo

2018. október 14.

Nagyon sok aluminium mentes izzadasgatlot kiprobaltam ezelott es csak ez valt be. Nem tart teljesen szarazon egesz nap, de ha meg is izzadok, nincs szagom. Ez a szodabikarbonanak koszonheto. Eloszor kicsit feltem, hogy ki fogja enni a honaljam boret, de mar egy eve ezt hasznalom minden nap es nem irritalt soha. A szaga mar annal inkabb. No nem engem, hanem a paromat, aki szerint oregember szagot arasztok. Kell a parfum ketsegtelenul, hogy ne menjen a kence a hazaselet rovasara... En egy icipici muanyag dobozban tarolom, hogy ne szaradjon ki. Minden kulfoldi utamra ezt viszem magammal, meg egy szinten Lushos sampon korongot :) Egy pont levonva a szaga miatt.

ysolo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

moreliaviridis

2018. október 1.

Legjobb!!!!! Én még az illatát is szeretem!

moreliaviridis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Legjobb!!!!! Én még az illatát is szeretem!

Nayame

2018. július 1.

Engem nem zavar annyira az illata, bár valóban szokatlan elsore. Viszont mivel ez az első termesztesebb deo, amit hosszabb tavon elvisel a borom, ezért bevallalom az illatat. Dobozban vagy zárható zacskoban nem szarad ki, és egy kis darab honapokig elég. Ujra fogom venni.

Nayame
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

arcoiris

2018. június 19.

Az első szilárd dezodorom. Nagyon erős a szaga ez tény. A boltban már előre felhívták a figyelmem hogy ne hagyjam kiszáradni, így csatos dobozban tárolom, és így tökéletes az állaga. Nem olyan mint egy fújós deo az biztos, de teszi a dolgát. Néha- néha van olyan érzésem hogy újrakenném, de szerencsére ritkán.

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

gabriella7

2018. február 18.

Hatását tekintve nekem nagyon bevált, az illata viszont nagyon erős nekem, ezért beleraktam egy dobozba és használat után mindig parfümöt fújok rá. De az összetevők és a hatás miatt biztosan újraveszem.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

MrsBean

2018. február 9.

Mint minden természetes kencéhez, ehhez is hozzá kell szokni, mert nyilván nem ugyanazt nyújtja azonnal, mint a többi kemikália. Ki kell tapasztalni.
Nagyon sokáig használtam, elképesztően lassan fogy, amit nagyszerű dolognak tartok, ár érték arányban szuper! Az izzadásra is tök jól működik. Imádom az illatát, természetes, tiszta illata van....amíg egyszer csak megváltozott rajtam, és igazi vén kujon nagypapa szagú lettem tőle ☹ nem tudom mi történhetett, talán változott a bőröm ph-ja, de amióta ezt érzem magamon, sajnos képtelen vagyok használni, mert az old spice is jobban tetszik magamon ehhez képest 😀
Én ezért vontam csak le a csillagocskákat, sajnos csalódtam benne, nem akarok pasicsaj lenni.
Talán kap majd még esélyt, ha újra a kellemes illatúvá változik rajtam

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Talán kap majd még esélyt, ha újra a kellemes illatúvá változik rajtam

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.