KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. május 16.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Dezodorok

A dezodoráló stift tartósítószer-mentes alternatívája. Ennek a dezodornak az illatát a Távol-Kelet pompás illata, a pacsuli határozza meg, mely megnyugtatja a bőrt. A pórusösszehúzó hatású varázsdió és a szagokat elnyelő szódabikarbóna ideális összeállítás a hónalj dezodorálására. A nyugtató hatású kamilla miatt az Aromaco gyengéd az érzékeny, irritált, frissen borotvált vagy szőrtelenített hónaljhoz is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

salome

2018. július 11.

Egy hete használom nagyjából a terméket. Ez az első szilárd deom, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata nekem kifejezetten kellemes, és nagyon sokáig kitart, még a nagy melegben is. A kiszáradás miatt ugye én is kis dobozkában tartom, ami kevésbé praktikus és nem is viszem hordom magamnál, de eddig nagyon szeretem, remélem így is marad :)

salome
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Nayame

2018. július 1.

Engem nem zavar annyira az illata, bár valóban szokatlan elsore. Viszont mivel ez az első termesztesebb deo, amit hosszabb tavon elvisel a borom, ezért bevallalom az illatat. Dobozban vagy zárható zacskoban nem szarad ki, és egy kis darab honapokig elég. Ujra fogom venni.

Nayame
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

arcoiris

2018. június 19.

Az első szilárd dezodorom. Nagyon erős a szaga ez tény. A boltban már előre felhívták a figyelmem hogy ne hagyjam kiszáradni, így csatos dobozban tárolom, és így tökéletes az állaga. Nem olyan mint egy fújós deo az biztos, de teszi a dolgát. Néha- néha van olyan érzésem hogy újrakenném, de szerencsére ritkán.

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

gabriella7

2018. február 18.

Hatását tekintve nekem nagyon bevált, az illata viszont nagyon erős nekem, ezért beleraktam egy dobozba és használat után mindig parfümöt fújok rá. De az összetevők és a hatás miatt biztosan újraveszem.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

MrsBean

2018. február 9.

Mint minden természetes kencéhez, ehhez is hozzá kell szokni, mert nyilván nem ugyanazt nyújtja azonnal, mint a többi kemikália. Ki kell tapasztalni.
Nagyon sokáig használtam, elképesztően lassan fogy, amit nagyszerű dolognak tartok, ár érték arányban szuper! Az izzadásra is tök jól működik. Imádom az illatát, természetes, tiszta illata van....amíg egyszer csak megváltozott rajtam, és igazi vén kujon nagypapa szagú lettem tőle ☹ nem tudom mi történhetett, talán változott a bőröm ph-ja, de amióta ezt érzem magamon, sajnos képtelen vagyok használni, mert az old spice is jobban tetszik magamon ehhez képest 😀
Én ezért vontam csak le a csillagocskákat, sajnos csalódtam benne, nem akarok pasicsaj lenni.
Talán kap majd még esélyt, ha újra a kellemes illatúvá változik rajtam

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Talán kap majd még esélyt, ha újra a kellemes illatúvá változik rajtam

kecskesszuszu17

2018. február 8.

Nekem nagyon bejött, tényleg szuper dezodor, az illata a tömbnek kicsit földes, és nem túl kellemes, de felkenve már nem ilyen, szóval ez sem zavar kifejezetten, csak kezet kell mosni utána.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

brti

Korcsoport: < 18
2018. január 23.

Ez A dezodor. Egyszerű felvinni, nem olyan mint egy kő a hónaljhoz dörzsölve. Meglepően jól dezodorál. Egyetlen negatívum hogy túl erős illata van, úgyhogy azt muszáj valami parfümmel elnyomni.

brti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 23.

leila0803

2018. január 18.

Én is sokáig használtam. Egy időben minden dezodor allergiát okozott. Ekkor kezdtem őt használni, két darabot is elkentem, de csak mert nem volt alternatíva rá igazán.
Az illata szerintem hagy kívánnivalót maga után, de legalább nem nagyon hivalkodó. A legnagyobb baj vele, hogy ha levegőn vagy hagyva akkor bekeményedik és megkarcolja a hónaljat, úgyhogy ajánlom nejlonzacskóban tárolni.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

cappuccino

2017. szeptember 26.

Még csak egy hete használom, és tovább akartam várni a véleményem megosztásával, de nem tudom megállni, hogy elmondjam, mennyire elégedett vagyok. :)

Régóta szerettem volna lecserélni az alumíniumos izzadásgátlómat, mert tudom, hogy nagyon káros, de sajnos eddig nem találtam olyan alternatívát, aminek köszönheőten nap végére nincs izzadságszaga a hónaljamnak.

Az Aromaco ezt a probllémát megoldani látszik, egész nap kitart a firssesség és az izzadásgszag-mentesség. Az illata engem nem zavar, hál' istennek nem olyan erős. Egy hét alatt mindennapos használat mellett nem okozott irritációt a hónaljamon; nagyon remélem, hogy nem is fog.

cappuccino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

eszterstella97

2017. szeptember 22.

Nagyon sokáig elég, felkenve finom az illata és kevésbé izzadok tőle. Én nagyon szeretem :)

eszterstella97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.