Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Hidratáló tulajdonságairól ismert banánt tartalmazó szappan.

agi.greendaygirl

2013. július 27.

évekkel ezelőtt kaptam egy lush csomagot, amiben ez a szappan és egy másik banán illatú termék, a little monkey habfürdő volt, ezek voltak életem első lush termékei. Ez a szappan nem hagyott túl mély nyomot bennem, arra emlékszem, hogy voltak benne ezek a kis sötét szmötyik, amik kicsit radíroztak, de szárított a szappan. Nem vagyok szappan párti, ezt sem szerettem. A banános illat mellett érezni lehetett azt a tipikus szappan illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.