Lush

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atally, Módosítva: 2019. február 1.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

"A mennyeien lágy bőr krémesen friss banánnal és hidratáló mangóvajjal kezdődik, plusz egy kis tápiókaliszttel a selymesen lágy érzésért. Alkalmazd ezt a csodásan vajas tömböt egyenesen az arcodon, vagy olvaszd meg az ujjaid közt és masszírozd be. A rostokban gazdag banán a krémes murumuruvaj és a bio illipevaj segítségével mélyen és gyengéden hidratál. Az édesen banános illatot a vanília és a tonka elbűvölő aromája dobja fel."

bubilany

2020. május 25.

A hatása tényleg szuper, szárazabb bőrre kiváló. Sajnos én nagyon minimális banánillatot véltem felfedezni és le kell vonnom a csillagot, mert nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Lanie

2020. április 24.

Nagyon szuper cucc télre amikor extra hidratálásra van szükségem és nincs kedvem mindenféle olajakat egymásra rétegezni, hanem szeretnék egy terméket használni amiben minden benne van amire szüksége van a bőrömnek. Száraz bőrre még ezt is kizárólag hidratáló után használom mint záró réteget esténként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

dorottya96

2020. január 22.

Idén még a szokásosnál is szárazabb az arcbőröm, és kerestem rá valamit, ami talán végre használ. Elég sok pénzt elköltöttem már különféle hidratáló arckrémekre, ahhoz, hogy tudjam nem válnak be. Van/volt pár termékem a lushból - és bár egyik sem wow hatás, de összességében nincsenek rossz dolgaik-bár azért kissé túlárazottak. Egy ideje már nézegettem ezeket a kis szilárd arcolajokat, és amikor megláttam, hogy fél áron van úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt. És nagyon jól tettem. Magamtól biztos, hogy nem a banánosat választom, de az eladó csajszi ezt ajánlotta száraz arcra. Úgyhogy egyefene’ alapon ez jött velem. Köztudott tény rólam, hogy a banán szagát nem bírom elviselni hosszabb távon-így elég kétes volt a kapcsolatom ezzel a kis szilárd banános valamivel. Meglepő módon, nincs fullasztó banán szaga, mint ahogy az üzletben éreztem. A hatásával is meg vagyok elégedve-4 nap alatt rendbe hozta a száraz részeimet (bár néhány pattanásért cserébe) összességében korrekt kis cucc, elég hamar fogy-de legalább elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.