Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

Closet

2019. november 6.

Isteni az illata, pihe-puha lesz a szám tőle, télen kötelező termék nálam, de az év többi szakában is használom rendszertelenül:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

pannamilla

2019. október 24.

Imádom, egyszerű a használata és nagyszerű az illata, hatása egyaránt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Imádom, egyszerű a használata és nagyszerű az illata, hatása egyaránt!

rekucccc

2019. október 21.

Imádom az illatát és a hatását is. Mivel heti egyszer használom, szerintem sosem fog elfogyni, de nagyon szépen leradírozza az ajkakat, puha lesz utána a szám. A mennyiséghez képest nem is tartom drágának. Pozitívum még, hogy kevés összetevőből áll:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

LadyMarga

2019. október 21.

Tökéletes termék minden amit ígér azt teljesíti. Mindig újraveszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Tökéletes termék minden amit ígér azt teljesíti. Mindig újraveszem. :)

ReiShiltenphie

2019. augusztus 7.

Ez volt az első ajakradír amit használtam. Szerintem az utolsó is mert beleszerettem. Az íze fantasztikus, édes és ehető. Persze nem szoktam kiskanállal neki állni, hogy megegyem, de ha belekerül a számba miközben használom akkor nem kap el a hányinger az íze miatt. Szépen teszi is a dolgát, olyan puha a szám utána mint ha nem is az enyém lenne. Először drágának tartottam mert elég picike, de egy év alatt nem tudtam elhasználni, pedig minden nap használtam. Csak azért dobtam már ki, mert kicsit kemény volt és már az illata se volt az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Klau16

2019. július 4.

Nagyon szeretem. Annyira finom, és annyira jó az illata is. Mellesleg, nagyon nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

BczrDrnn

2019. május 4.

Tökéletesen végzi a dolgát. Szépen leszed a kiszáradt, elhalt hámsejteket, szép puha lesz tőle az ajkam. Imádom az illatát és NAAAGYON finom! A legjobb dolog benne, hogy használat után lenyalogathatom a számról, legszivesebben megenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

anii99

2019. április 17.

Legszívesebben megenném,de komolyan :D Az illata és az íze is nagyon jó,hát még a radírozása. Hajlamos vagyok csipkedni és harapdálni a szám,ez szépen helyre szokta hozni,leszedni az elhalt bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Lanie

2019. április 8.

Ahogyan minden "scrub" típus terméknél, még jó hogy ennél is illik hidratálni a használat után, ez egy teljesen természetes dolog. Az árát sokalltam először érte, aztán végül valamilyen alkalomra megkaptam... hát azt kell, hogy mondjam, szuper lassan fog elfogyni hacsak nem eszem meg véletlenül a számról ;) Funkcióját tökéletesen ellátja, az illata pedig igazi gyerekrágóra emlékeztető. Mást ízben is kipróbálom majd, a kicserepesedett ajkaimnak csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Tundesz99

2019. március 11.

Csodás illatú, szuper kis termék.
A 4 csillagot azért kapja, mert miután "elfogy" a számról, kötelező hidratálni.
Nagy pozitívum, hogy ilyen kevés összetevőből áll!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Csodás illatú, szuper kis termék.
A 4 csillagot azért kapja, mert miután "elfogy" a számról, kötelező hidratálni.
Nagy pozitívum, hogy ilyen kevés összetevőből áll!! :)

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.