Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

ReiShiltenphie

2019. augusztus 7.

Ez volt az első ajakradír amit használtam. Szerintem az utolsó is mert beleszerettem. Az íze fantasztikus, édes és ehető. Persze nem szoktam kiskanállal neki állni, hogy megegyem, de ha belekerül a számba miközben használom akkor nem kap el a hányinger az íze miatt. Szépen teszi is a dolgát, olyan puha a szám utána mint ha nem is az enyém lenne. Először drágának tartottam mert elég picike, de egy év alatt nem tudtam elhasználni, pedig minden nap használtam. Csak azért dobtam már ki, mert kicsit kemény volt és már az illata se volt az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Klau16

2019. július 4.

Nagyon szeretem. Annyira finom, és annyira jó az illata is. Mellesleg, nagyon nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

BczrDrnn

2019. május 4.

Tökéletesen végzi a dolgát. Szépen leszed a kiszáradt, elhalt hámsejteket, szép puha lesz tőle az ajkam. Imádom az illatát és NAAAGYON finom! A legjobb dolog benne, hogy használat után lenyalogathatom a számról, legszivesebben megenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

anii99

2019. április 17.

Legszívesebben megenném,de komolyan :D Az illata és az íze is nagyon jó,hát még a radírozása. Hajlamos vagyok csipkedni és harapdálni a szám,ez szépen helyre szokta hozni,leszedni az elhalt bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Lanie

2019. április 8.

Ahogyan minden "scrub" típus terméknél, még jó hogy ennél is illik hidratálni a használat után, ez egy teljesen természetes dolog. Az árát sokalltam először érte, aztán végül valamilyen alkalomra megkaptam... hát azt kell, hogy mondjam, szuper lassan fog elfogyni hacsak nem eszem meg véletlenül a számról ;) Funkcióját tökéletesen ellátja, az illata pedig igazi gyerekrágóra emlékeztető. Mást ízben is kipróbálom majd, a kicserepesedett ajkaimnak csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Tundesz99

2019. március 11.

Csodás illatú, szuper kis termék.
A 4 csillagot azért kapja, mert miután "elfogy" a számról, kötelező hidratálni.
Nagy pozitívum, hogy ilyen kevés összetevőből áll!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Csodás illatú, szuper kis termék.
A 4 csillagot azért kapja, mert miután "elfogy" a számról, kötelező hidratálni.
Nagy pozitívum, hogy ilyen kevés összetevőből áll!! :)

Georgina11

Korcsoport: < 18
2019. január 5.

Sokáig vonakodtam kipróbálni az ára miatt, és mert nem volt még tapasztalatom a márkával. De amikor megvettem... Azt hiszem ennél jobbat még nem használtam. Egyszerűen csodaszer. Egyszer végigdörzsöltem vele az ajkaimat és tökéletesen simák voltak. 5/5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 5.

slytherclaw

2018. december 28.

Abszolút impulzusvásárlás volt egy rosszul sikerültnek hitt zh után. Imádom az illatát, mostanra az egész gyógyszeres szekrényemből Bubblegum-illat árad a legnagyobb örömömre. Igazából tudnék nélküle élni, de kellemes vele radírozni és tényleg szebb tőle a szám.

Update: Nagyon sokáig elég, nekem nem is romlott meg kb. két év alatt. Továbbra is fenntartom, hogy nem feltétlenül szükséges a lelkem boldogságához, de azért cuki kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

zsibritagnes

2018. december 10.

Az árát sokallom, ha azt nézzük, hogy cukorból áll, és igazából semmi különös nincs benne. Ettől függetlenül szuper az íze/illata és nagyon jól radíroz, a 25 g rengeteg ideig elég, és a cukor miatt el is áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

SpinnerCat

2018. december 10.

Kedvenc :) Ajándékba kaptam vagy ezer éve, és még mindig megvan, pedig használgatom :) Az íze-illata fincsi, cukorkás-rózsaszínes, az ajkakat puhává varázsolja. És bónuszban a párom is imádja - szigorúan az én ajkaimról ;) Legközelebb egy másik illatot is ki fogok próbálni, de úgy érzem, a Bubblegum marad a nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.