Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

trixyyhprincess

2021. november 28.

Én imádom az édes, gejl illatokat, elsősorban emiatt
vettem meg, viszont a hatásával is totálisan elégedett vagyok. Percek alatt puha, selymes ajkakat varázsol, és -bármennyire furcsa ezt írni- nagyon finom is. Persze nem eszem én sem kiskanállal, de számról mindig lenyalogatom a felesleget.🤭

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 28.

Én imádom az édes, gejl illatokat, elsősorban emiatt

Bettina0225

2021. január 18.

Nagyon jo az illata es ragogumi izt hagy az ajkakon. Ugy erzem eleg sokaig eleg lesz, pedig 2 naponta hasznalom. A szavatossaga kb 1 ev ezert igyekszem elhasznalni, foleg ruzsozas elott. Matt ruzsok elott meg plane kotelezo a radirozas es a hidratalas. Szeretem, mert ad egy kellemes erzest, de ugyanezt a hatast el lehet erni a mez es a cukor komboval. Persze aki az ize miatt veszi azt is megertem, mert tenyleg fincsi ragogumi izt hagy maga utan. Az arat kicsit sokallom. De ettol fuggetlenul jar neki az 5 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

Fanncsi05

2020. november 4.

Elég jó termék bár nekem az árhoz képest kicsit kevés a mennyiség. Finom az illata és az íze is. Teszi a dolgát, kevés kell belőle ezért egy jó darabig elég. Viszont szerintem egy olcsóbb árkategóriás ajakradír is van ilyen jó vagy akár egy házi módszer is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

simpe_dora

2020. október 19.

A felbontás után 1-2 hónapig nagyon jó állaga volt, de utána teljesen beszáradt az üvegbe és nem lehetett használni :( Sajnálom mert egyébként nagyon finom íze volt és tette a dolgát, de így használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Ancsussz

2020. október 19.

Ajándékba kaptam. Nekem semmi extra, egy kis cukor-kókuszolaj keverék ugyanezt tudja szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Prya

2020. június 22.

Kérdezték mit kérnék ajándékba és én ezt kértem kis apróságként. Tényleg kis apróság, akkora pöttöm a tégely. Kicsit rosszul is esik az embernek elsőre, mert képek alapján nem is gondolná. Na de ezen túllendülve pozitív csalódás, mondhatni nem is gondoltam volna, hogy ilyen édes illata lesz. Körbe adogatva szagolgattuk :D Első használat után rájön az ember, hogy nagyon sokáig elég lesz. Apró finom homokszemcse méretű neon pink cukor. Valóban finom íze van, működik is, de megvenni nem venném meg. Ajándékba jó kapni. Annyira nagy csodára nem képes, de jó kis csajos, ad egy kis plusz feelinget, hogy nekem ez jár és dejó :)
-1 csillag, mert nem varázsszer

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

-1 csillag, mert nem varázsszer

anikokovacs

2020. május 26.

sokáig elég, nagyon jó illatú. Tökéletesen működik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

sokáig elég, nagyon jó illatú. Tökéletesen működik

Mimiti

2020. május 14.

Tökéletes termék, valahogy házilag sosem sikerült ilyen állagút alkotnom :D Nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Closet

2019. november 6.

Isteni az illata, pihe-puha lesz a szám tőle, télen kötelező termék nálam, de az év többi szakában is használom rendszertelenül:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

pannamilla

2019. október 24.

Imádom, egyszerű a használata és nagyszerű az illata, hatása egyaránt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Imádom, egyszerű a használata és nagyszerű az illata, hatása egyaránt!

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.