Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

Prya

2020. június 22.

Kérdezték mit kérnék ajándékba és én ezt kértem kis apróságként. Tényleg kis apróság, akkora pöttöm a tégely. Kicsit rosszul is esik az embernek elsőre, mert képek alapján nem is gondolná. Na de ezen túllendülve pozitív csalódás, mondhatni nem is gondoltam volna, hogy ilyen édes illata lesz. Körbe adogatva szagolgattuk :D Első használat után rájön az ember, hogy nagyon sokáig elég lesz. Apró finom homokszemcse méretű neon pink cukor. Valóban finom íze van, működik is, de megvenni nem venném meg. Ajándékba jó kapni. Annyira nagy csodára nem képes, de jó kis csajos, ad egy kis plusz feelinget, hogy nekem ez jár és dejó :)
-1 csillag, mert nem varázsszer

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

-1 csillag, mert nem varázsszer

anikokovacs

2020. május 26.

sokáig elég, nagyon jó illatú. Tökéletesen működik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

sokáig elég, nagyon jó illatú. Tökéletesen működik

Mimiti

2020. május 14.

Tökéletes termék, valahogy házilag sosem sikerült ilyen állagút alkotnom :D Nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Closet

2019. november 6.

Isteni az illata, pihe-puha lesz a szám tőle, télen kötelező termék nálam, de az év többi szakában is használom rendszertelenül:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

pannamilla

2019. október 24.

Imádom, egyszerű a használata és nagyszerű az illata, hatása egyaránt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Imádom, egyszerű a használata és nagyszerű az illata, hatása egyaránt!

rekucccc

2019. október 21.

Imádom az illatát és a hatását is. Mivel heti egyszer használom, szerintem sosem fog elfogyni, de nagyon szépen leradírozza az ajkakat, puha lesz utána a szám. A mennyiséghez képest nem is tartom drágának. Pozitívum még, hogy kevés összetevőből áll:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

LadyMarga

2019. október 21.

Tökéletes termék minden amit ígér azt teljesíti. Mindig újraveszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Tökéletes termék minden amit ígér azt teljesíti. Mindig újraveszem. :)

ReiShiltenphie

2019. augusztus 7.

Ez volt az első ajakradír amit használtam. Szerintem az utolsó is mert beleszerettem. Az íze fantasztikus, édes és ehető. Persze nem szoktam kiskanállal neki állni, hogy megegyem, de ha belekerül a számba miközben használom akkor nem kap el a hányinger az íze miatt. Szépen teszi is a dolgát, olyan puha a szám utána mint ha nem is az enyém lenne. Először drágának tartottam mert elég picike, de egy év alatt nem tudtam elhasználni, pedig minden nap használtam. Csak azért dobtam már ki, mert kicsit kemény volt és már az illata se volt az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Klau16

2019. július 4.

Nagyon szeretem. Annyira finom, és annyira jó az illata is. Mellesleg, nagyon nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

BczrDrnn

2019. május 4.

Tökéletesen végzi a dolgát. Szépen leszed a kiszáradt, elhalt hámsejteket, szép puha lesz tőle az ajkam. Imádom az illatát és NAAAGYON finom! A legjobb dolog benne, hogy használat után lenyalogathatom a számról, legszivesebben megenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.