Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2020. április 9.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

2019-es karácsonyi limitált kiadás

"Édesítsd meg az ünnepeket ezzel a mélyen tisztító, ínyápoló mentolkristályokkal teli fogkrémzselével. A karragénkivonat és az agar agar természetes textúrát ad a keveréknek, míg a borsmentaolaj frissítő hatását élvezed. Az édes sztévia segítségével a fagyöngy alatti csókok jóval tovább tartanak majd."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lushlife

2020. május 5.

Közepesre értékelném, mert rajtam nem gyakorolt túl nagy benyomást. Alapvetően imádom a LUSH termékeket, de a fogkrémzselékért nem vagyok túlzottan oda, jól habzik és nagyon fini íze van, de nem érzem, hogy annyira tisztítana, mint egy sima mezei fogkrém. Tudom, hogy ezt a terméket már nem gyártják mert karácsonyi limitált kiadás volt, de kijött még kb 4 féle fogkrém zselé a piacra, egyik társát sem fogom újra venni, mert szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.