Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató és hidratáló friss arcpakolás, gazdagon dúsítva a bőrt lágyító és nyugtató áfonyával, kalaminnal, kamillával, rózsa- és mandulaolajjal. Egész áfonyát használnak, mert vitaminokban vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, valamint tartalmaz többek között antioxidáns A-, C- és E-vitamint, így segít megóvni a bőrt a sérüléstől.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Colette221

2022. március 26.

Nagyon bevált. Száraz, pattanásokra hajlamos bőröm van. Nem szárít, az illata pedig isteni. Sajnos potyog, így vigyázni kell. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Dancyy

2021. december 14.

A nevében is benne van: ez egy kész katasztrófa!!
Rosy cheeksért indultam, az éppen nem volt így ezt ajánlották helyette- 5 tégelyt vittem vissza így ingyen kaptam de HALLELUJA hogy nem fizettem ezért.. Illata, állaga okés felkenéskor, de utána… 5 perc száradás után olyan szinten potyog, hogy az egész kanapé és ezzel együtt a reggeli müzlim is tele volt maszk darabokkal… Ezt mégis hogy gondolják?! Őrület… hatásáról ezek után felesleges tárgyalni mert konkrétan használhatatlan a termék…. -1000 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

A nevében is benne van: ez egy kész katasztrófa!!

tinkerbell25

2020. június 10.

Az illatát imádtam, nagyon jól frissített feltevéskor. Száradás közben potyog rendesen, lemosás után is érzem az illatát, puha bőrt csinált, viszont hagyott egy elég kellemetlen viaszos érzést maga után, valamint egy nappal használat után sajnos pattanásokat is okozott, így sajnálom, de végül is nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

lushaholic

2020. június 1.

Juj, nagyon nem jött be :(( Pedig annyit filóztam a boltban, hogy melyiket válasszam, ami a bőrömnek jó lehet... Hát nem ezt kellett volna: az alapból télen kicsit macerás bőröm még inkább kiszárította, már-már elviselhetetlenül.. Minden mimikai mozgás fájt az arcomon utána, ki is pirosodott, pedig ezt nem sok termék éri el nálam, nem vagyok egy érzékeny típus. Az illata sem jött be, felvitel után nagyon gyorsan száradt, és hullott szanaszét a pólómon. Ez egy fail a részemről, pedig nagyon benne vagyok a lushos termékekben, de ezt nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

nyuszmusssz

2020. január 17.

Egy próbát megér, ha felkeltette az érdeklődésed a termék!

Nekem nagyon bevált, ragyogó és selymes, nyugodt az arcbőröm használat után. :)

Jelenleg nincsen bőralatti vagy feletti nagy gyulladt pattanásom, szóval arról nem tudok beszélni, hogy ezekkel hogyan birkózik meg. Viszont a hiperpigmentációkat/ dark spotokat az arcomon egyenletesebbé teszi/halványítja.

Meglepően selymes érzés lemosni.
Reggelente és esténként is használom, amikor szeretném megnyugtatni a bőröm.
Ajánlom. Ujravevős nálam.

Próba cseresznye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Egy próbát megér, ha felkeltette az érdeklődésed a termék!

Nekem nagyon bevált, ragyogó és selymes, nyugodt az arcbőröm használat után. :)

Meglepően selymes érzés lemosni.
Reggelente és esténként is használom, amikor szeretném megnyugtatni a bőröm.
Ajánlom. Ujravevős nálam.

Próba cseresznye!

SzarkaVivien

2019. december 17.

Használat után szép selymes a bőröm, aztán kicsit bepirosodik és utána pattanások jönnek elő. Nekem nem vált be :(
A napokban el is vesztettem, szóval lehet jól jártam vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

A napokban el is vesztettem, szóval lehet jól jártam vele :D

humankind

2019. november 10.

jó termék, szépen mattít, de sajnos ez a hatás nem tart sokáig, és a felvitele is elég körülményes. arról nem is beszélve, hogy száradás közben is potyog. ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

okroseva

2019. november 7.

S-E-M-M-I. Semmi. Felteszem, várok, lemosom; semmi. Puhácska a bőröm egy óráig utána, de tud ez a márka jobbat is ezen a téren. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Closet

2019. november 6.

Egyszer véletlenül ezt a terméket küldték a Don't look at me pakolás helyett, hát kipróbáltam. Az illata nem rossz, állagra elég sűrű, de nekem kifejezetten nem keményedett meg, mint ahogy a hozzászólók írták. Végig ugyanolyan volt. Puha lett tőle az arcbőröm, nem irritált, lehet még újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

syrin

2019. október 8.

Csak mintám van belőle. Szerencsére. Közvetlenül lemosás után talán még éreztem/láttam valami változást, nem tudom milyen gyakran kéne használni, hogy érjen valamit. (Az szabálytalan, ha kevertem bele pici vizet mikor elkezdett megkeményedni, hogy egyáltalán fel tudjam vinni?)
Úgy a harmadik lushos vásárlásnál, amikor egy KM-es hozzászólásnak hála rájöttem, hogy lehet mintát kérni, azért esett erre a választásom, mert nincs benne parabén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.