Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kontrakcio, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató és hidratáló friss arcpakolás, gazdagon dúsítva a bőrt lágyító és nyugtató áfonyával, kalaminnal, kamillával, rózsa- és mandulaolajjal. Egész áfonyát használnak, mert vitaminokban vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, valamint tartalmaz többek között antioxidáns A-, C- és E-vitamint, így segít megóvni a bőrt a sérüléstől.

humankind

2019. november 10.

jó termék, szépen mattít, de sajnos ez a hatás nem tart sokáig, és a felvitele is elég körülményes. arról nem is beszélve, hogy száradás közben is potyog. ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 10.

okroseva

2019. november 7.

S-E-M-M-I. Semmi. Felteszem, várok, lemosom; semmi. Puhácska a bőröm egy óráig utána, de tud ez a márka jobbat is ezen a téren. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Closet

2019. november 6.

Egyszer véletlenül ezt a terméket küldték a Don't look at me pakolás helyett, hát kipróbáltam. Az illata nem rossz, állagra elég sűrű, de nekem kifejezetten nem keményedett meg, mint ahogy a hozzászólók írták. Végig ugyanolyan volt. Puha lett tőle az arcbőröm, nem irritált, lehet még újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

syrin

2019. október 8.

Csak mintám van belőle. Szerencsére. Közvetlenül lemosás után talán még éreztem/láttam valami változást, nem tudom milyen gyakran kéne használni, hogy érjen valamit. (Az szabálytalan, ha kevertem bele pici vizet mikor elkezdett megkeményedni, hogy egyáltalán fel tudjam vinni?)
Úgy a harmadik lushos vásárlásnál, amikor egy KM-es hozzászólásnak hála rájöttem, hogy lehet mintát kérni, azért esett erre a választásom, mert nincs benne parabén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

blue16

Korcsoport: < 18
2019. július 7.

Eddig ez a maszk vált be a legjobban. A pattanásokat és a pirosságot könnyen megnyugtatja.Az állaga egy idő után nagyon száraz ezért elég nehéz felvinni sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 7.

Black Fairy

2019. március 24.

Nekem bevált...az illata nem rossz, elég sűrű állaga van, de könnyű felvinni, rendesen megszárad, és lemosni sem okoz problémát.

A hatása rendben van, a Cupcake-t, a Mask of magnaminty-t és az (azóta megszűnt?) Ayesha hatása jobb volt, de ez is szépen puhítja a bőrt, és visszafogja a pattanásaimat is, felszívja a felesleges olajat, ugyanakkor kicsit sem szárít...Szóval puha, friss bőr lett az eredmény, de nekem ennél valamivel több "fertőtlenítésre" van szükségem (a bőröm mostanában nagyon hajlamos kipattogni, hormonok ugyebár, és bár ez is szépen kordában tartja őket, ami már kijött, azzal nem sok mindent kezd).

A bőröm jobb napjain azt hiszem, csodaszernek nevezném...csak...rosszul időzítettem, és ha várnék vele, rám romlana mielőtt elhasználom, szóval...azt hiszem majd egyszer megveszem úgyis, amikor nem "katasztrófát" kell elhárítania - tudom, ezt ígéri, de nem igazán megy neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Nileve

2019. március 18.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Egyszerre használtam a Don't look at me arcpakolással és az sokkal jobban bejött. Ezzel sem volt különösebb, nagyobb bajom, csak úgy éreztem a másikhoz képest nem nyújt nekem több extrát. Az illatával sem voltam teljesen kibékülve az előttem szólókkal ellentétben, az állaga is sokkal furcsább volt, nehezebben sikerült felkenni/leszedni. Viszont az arcom nagyon puha lett tőle, friss és matt volt a végeredmény. Hosszú távon nem éreztem változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Lanie

2018. december 9.

Én sosem rakok ezekből a pakolásokból bazi vastag réteget az arcomra mert felesleges, ami érintkezik az arcommal réteg az hat, ami felül van az meg csak megszárad és hamar elkezd leválni.. Szóval nem kifejezetten ajánlom a Lush pakolások felvitelét 5 centis rétegben mert attól nem fog jobban hatni. Bár valóban csábító lehet a gondolat, hiszen annyira friss termékekről beszélünk, hogy a szavatossága igen rövid. Csoda illatú termék egyébként ami megbirkózik a problémás arccal, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Annabanna

2018. december 4.

Zseniálisan leviszi a pirosságot bármilyen agresszívan nyomkodtam is az arcom. Plusz finom illata van és nagyon puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Sundiboszi

2018. szeptember 25.

Rendkívül puha és sima lesz tőle az arcbőr, nagyon kellemes a használata, szépen fel lehet vinni, száradáskor porzik de mivel 5-10 percig kell csak fent hagyni ez nem zavaró. Az egyetlen negatívum, hogy csak 1 hónapig használható, én rendeltem és mivel korábban készítették nekem csak 3 hétig áll el.

Felpontoztam 5 csillagra mert nekem látványosan halványítja a pattanásokat és a piros foltokat, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.