Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cupcaketeam, Módosítva: 2017. október 18.

Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha forró a helyzet, dobd le a karácsonyi harisnyát, és ugorj be a gőzölgő fürdővízbe! A hosszú, vásárlással és rohangálással teli nap után dobd a kádba ezt a fűszeres, bizsergető fürdőbombát. A szicíliai citromolaj a mustár- és gyömbérporral együtt ellazítja az izmokat és felmelegíti a lelked. A koriandermag és a köményolaj boldoggá teszi az egész családot."

wildrose

2018. január 18.

Isteni, frissítő illatú fürdőbomba, cuki pirosan és sárgán habzik, a vizet vidám pirosasra színezi. Puha lett a bőröm tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

RitaL

2017. december 19.

Nekem bejött, finom illata van. Testápoló kell utána, de az minden fürdőgolyó után kell, tapasztalatom szerint. Nekem nem festette be a kádat, nem kellett utána takarítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Bubucim

2017. december 7.

Nem, nem, nem. Gondoltam, kipróbálom a Lush híres fürdőbombáját. Kérdeztem is az üzletben, hogy melyiket ajánlaná nekem, aki először jár Lushban. Valami Galaxy nevűt ajánlott az eladó, mert az pezseg, zsizseg, galaxis. Én csak bambán néztem, és arra gondoltam, hogy nekem 28 évesen nagyon nincs erre szükségem. Ezért választottam inkább ezt a nekem tetsző illatút. Bár ne tettem volna. A fürdőszobát napokig remekül illatosította, de ugye nem az lenne a fő funkciója. :) 1590 Ft-ba került az az élmény, hogy a maradék rózsaszínes trutyit eltakaríthassam. Nagyon rózsaszínre festi a vizet, ezért nem is nagyon akaródzott belemenni. :) Persze ez szubjektív, nekem nem jön be. Talán picit puhább lett a bőröm tőle, de valóban csak nagyon picit. Többet tuti nem veszek ilyesmit (tusit inkább:) ), hanem valami minőségi kencére gyűjtök, amit az utolsó cseppig elhasználok, de nem egy használattal. Lehet, hogy nagyon nem jönnek már be az ilyen, inkább tiniknek szánt kencék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Hidratálók: Propylene Glycol