Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atally, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Ha szeretsz a sütisdobozba nyúlkálni, ez a kakaóval és vaníliával teli ajakradír pont neked való. A tökéletes ajkakhoz vezető út durva kristálycukorral és finom szemű tengeri sóval van kikövezve. A vanília, a mandula-illóolaj, a szentjánoskenyér- és fenyőbalzsam a frissen péksütemények ínycsiklandó illatát árasztja. A sheavaj, a pörkölt földimogyoró és a pisztáciaolaj keverékéért egyszerűen meg kell őrülni. Előre a hidratált és ápolt ajkakért, előre a vajaskeksz-ízű ajakradírokért!"

Lush Cookie Dough Ajakradír+ ajándék Oma Gertrude tápláló kézkrém szőlőmagolajjal és citrommal
Ár: 2000 Ft , Eladó: szilvia.bano
Állapot: az ajakradírt egyszer próbáltam ki, gyakorlatilag érintetlen, a kézkrém használatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: postán
Lina14

2020. január 23.

Nagyon szépen radíroz, kevés is elég belőle egyszerre és hidratál. Nekem ez az első ajakradírom, de nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

mafalda

2019. december 22.

Fincsi, a szokásos lush ajakradír, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Fincsi, a szokásos lush ajakradír, imádom!