Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atally, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Ha szeretsz a sütisdobozba nyúlkálni, ez a kakaóval és vaníliával teli ajakradír pont neked való. A tökéletes ajkakhoz vezető út durva kristálycukorral és finom szemű tengeri sóval van kikövezve. A vanília, a mandula-illóolaj, a szentjánoskenyér- és fenyőbalzsam a frissen péksütemények ínycsiklandó illatát árasztja. A sheavaj, a pörkölt földimogyoró és a pisztáciaolaj keverékéért egyszerűen meg kell őrülni. Előre a hidratált és ápolt ajkakért, előre a vajaskeksz-ízű ajakradírokért!"

szilvia.bano

2020. augusztus 12.

Ajándékba kaptam, magamtól valószínűleg nem vettem volna meg, és úgy tűnik én leszek az első aki nem szereti annyira ezt a terméket. Számomra az illata kicsit túl édes, emiatt zavaró. A szemcsék mérete és sűrűsége tökéletes, viszont alig van benne olaj, krémesnek meg végképp nem mondható a tetxtúrája. Gyakorlatilag olyan, mintha olajjal éppen csak hogy átitatott homokot használnék. A L'oreal kakaóvajas cukorradírja, ami arcradír, de ajakra is lehet használni, sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

ninahf

2020. július 11.

Elsőre furcsa íze volt a többihez képest, de nagyon finom! Képes lennék megenni az egészet :D
Szépen radíroz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Szépen radíroz.

Sziporka88

2020. április 18.

Imàdom. Vegán. Isteni finom. Szépen radírozza az ajkam. Minden este használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Imàdom. Vegán. Isteni finom. Szépen radírozza az ajkam. Minden este használom!

Mancsoska

2020. március 7.

Imádom a lush ajakradírjait és ez sem kivétel. Jól radíroz, hidratál az íze pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Lina14

2020. január 23.

Nagyon szépen radíroz, kevés is elég belőle egyszerre és hidratál. Nekem ez az első ajakradírom, de nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

mafalda

2019. december 22.

Fincsi, a szokásos lush ajakradír, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Fincsi, a szokásos lush ajakradír, imádom!