Lush

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: gretahegedus1991, Módosítva: 2019. szeptember 4.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Kinek kell a sütisdoboz, ha a Cookie Dough testradírral bármikor kielégítheted az édesség utáni sóvárgásod? A megnyugtató vaníliaabszolút, a lágyító kakaópor, az ínycsiklandó hidratálás és a mámorítóan édes cukor ellenállhatatlan keveréke. Egy maroknyi kristálycukor, egy csipet finom szemű tengeri só és egy adag kukoricaliszt alkotja a mennyei keveréket, a krémek krémjét, mely egyszerre radírozza és teszi bársonyossá a bőrt. A pörköltmogyoró-olaj, a pisztáciaolaj és a mandula illóolaja édesen cseresznyés illatot kölcsönöz a bőrödnek. Ki mondta, hogy nem sütizhetsz a fürdőszobában?"

aidanne

2020. január 10.

Nagyon finom radiroz, kellemes illata van. Mit kellemes? Ennivalo🥰 En a ket kezem kozott morzsolom szet, ugy viszem fel a boromre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

johannah

2020. január 9.

Borzalmas. Nincs érzékeny bőröm, éppen ezért nagyon meglepődtem azon hogy mennyire irritált. Fogalmam sincs mi okozhatott ilyen reakciót nálam, de nekem ez így 1 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

Lanie

2019. november 22.

Kapható már üzletben is és fantasztikus! A többi hasonló tégelyes testradírhoz képest sokkal sűrűbb, igyekszem spórolni vele, hogy sokáig tartson ez a fenséges mandulás sütemény illat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

gretahegedus1991

2019. szeptember 3.

Egyszerűen imádom.
Az illata fenséges, nagyon nagyon finoman radírozza a bőrt, nem sérti meg.
Egy negatívum, hogy csak online kapni, viszont, a boltban mondták, hogy van a webshopnak egy bemutató terme, valahol a Vörösmarty téren, ahol ki lehet próbálni és meg is lehet venni :)

Amúgy az egyik kedvenc lush termék a Snow Fairy után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Egyszerűen imádom.
Az illata fenséges, nagyon nagyon finoman radírozza a bőrt, nem sérti meg.

Amúgy az egyik kedvenc lush termék a Snow Fairy után.