Lush

Ár:   1750 Ft és 3450 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   100 g és 240 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: gretahegedus1991, Módosítva: 2020. április 6.

Ár:   1750 Ft és 3450 Ft
Kiszerelés:   100 g és 240 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Mikor a mosolygó napkorong elmerül a horizonton, eljön a tisztító bio narancslével teli zselé ideje. A levendula- és kamillaolaj elűzi a gondokat, míg a vidám neroliolaj békés és boldog álmokat hoz. Ints búcsút a napnak a nyugodt, hűsítő éjszakára készülve. Rázd, kend, ha forró a helyzet, hűtsd: ez a zselés finomság akkor a legbizsergetőbben hűsítő, ha egyenesen a hűtőből vagy a fagyasztóból veszed ki!"

TAnna94

2020. április 5.

Nagyon kellemes az illata, ha sokáig maradok fenn este, utána ezzel zuhanyzom, hátha tényleg segít az elalvásban. Gyűjtöm a zseléket, örülök, hogy ez is bekerült a készletembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

NadjaBlue

2019. július 31.

Valójában kézmosó szappanként használjuk a kisebb kiszerelést, nagyon szeretem, imádom az állagát, barátom kevésbé, őt leginkább idegesíti. Az illata kellemes, egyáltalán nem tolakodó és kompatibilis az érzékeny, ekcémás bőrömmel is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

barbusus93

2019. június 15.

Első lush termékeim között szerepel. Egyszerűen imádom. Az eladó hölgy javasolta, hogy vágjam ketté így könnyebben tudom használni, valamint minél vizesebb annál jobban habzik. Meg is fogadtam a tanácsát és tökéletesen habzik, nem szárít, ugyanúgy kell használni, mint egy szappant csak annál sokkal jobb. Általában ha este megfürdök utána sosem tudok aludni de amióta ezt a terméket használnom azóta nincs ilyen problémám. Ráadásul az illata nagyon tartós, másnap amikor felveszem a pizsimet érzem az illatát. Árban sem olyan vészes és sokáig kitart. Biztosan újra fogom venni.
Update: Miután elkezdtem a másik felét használni, sajnos eléggé szétesett pár használat után. -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

csill87

2019. január 18.

Nem akarom nagyon lehúzni de nekem eddig annyira nem jött be. Felvágtam kockákra hogy könnyebb legyen használni e kis zselét, mert több helyen is ezt ajánlották, de nekem így sem kényelmes, kiesik a kezemből. Oké, kicsit szerencsétlen vagyok, de a másik bajom vele, hogy nekem nagyon nehezen akar habzani ez a kis zselé, és így nem igazán tudom, hogy mégis hogyan kellene használni, vagy felvinni a bőrömre, megtisztítani vele, ha csak rezeg meg mászik, de nem tisztít. Ráadásul annyira nagyon az illata sem tetszik, így meg nem éri meg a macerát. Mindegy beteszem a hűtőből, hátha nyáron jobban fogok lelkesedni érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

boszimail

2018. augusztus 3.

Nagyon tetszik! Kellemes az illata, sokáig érezni magamon és ez a zselés állag valami isteni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

gretahegedus1991

2018. augusztus 1.

Tegnap vásároltam meg, de már este ki is próbáltam. Imádom a hasonló termékeket. Pihe puha lett a bőröm a használat után. Nagyon szuper. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.