Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ninahf, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

2019-es karácsonyi limitált kiadás

"Dobpergés... Ez az ütős tusfürdőzselé tutira sláger lesz! A friss grépfrút és az édes davana illata az őszibarack aromájával vesz le a lábadról. A friss baracklé tisztítja és fényesíti a téli bőrt, míg a karragén csodásan lágyít. Üss rá a dobra és élvezd a hatást. Egy, két, há, négy!"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

deezsina

2020. január 6.

Aki kedveli ezt a formátumot, ezt is szeretni fogja. Puha bőr marad utána és akár még egy nappal később is lehet érezni az illatát. Hidratálni csak a kényes részeken kell, nekem pl lábszáron mert most hideg van viszketős lesz a bőr, illetve a könyökön kell még egy kis testápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Lanie

2019. november 22.

Barátomnak vettem, aki teljesen oda van ezekért a zselés tusfürdőkért és de jól tettem! Gyerekek, nem hazudok ha azt mondom, hogy órák után is érzem a barack illatot a bőrén és mindig mosolyra késztet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.