Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cory, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Egy igazi mese nem lehet teljes kisegér nélkül – íme, a Lush is gondolt erre. A Fairy Tail tonizáló cukorradír, ami pont úgy néz ki, mint egy rózsaszín kisegér. A szeme fehér csoki, és még egy cuki kis madzag-farkincát is kapott. A pórusösszehúzó tömjén mellett ott van a bőrnyugtató kókusztej-por is, a bergamottolaj és a muskátliolaj pedig könnyű, édes virágillatot ad.

zsanee84

2013. november 15.

kicsit tényleg durva szemcsés,óvatosan kell vele a bőrt "csiszolni":)
az illata finom,egy baj van vele,hogy nem szabad víz alá tenni közvetlen,mert rögtön tész málik:(
egyébként szeretem,már többször meg rendeletm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

kicsit tényleg durva szemcsés,óvatosan kell vele a bőrt "csiszolni":)
egyébként szeretem,már többször meg rendeletm

encimokus

2013. április 17.

Nagyon nem jött be. Durván radíroz, könnyen szétmállik, egy használat után egy marék színes kristálycukor maradt belőle nem kevés pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

ashley216

2013. április 17.

Én ajándékba kaptam fürdés előtt kentem be magamat vele,de egy kicsit fájt,ahogy a szemcsék"radírozták" a bőrömet. Viszont nagyon jól hidratál,radíroz és az illata is isteni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Cory

2013. április 9.

akárhogy próbáltam, nem radírozott, sőt, összekaristolta a bőrömet. nem ajánlom senkinek!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.