Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Kakaóvajjal és sheavajjal, hogy a bőr hidratáltan ragyogjon, bársonyvirág, mely megnyugtatja a fájó, kipirosodott, károsodott bőrt, s mindennek a tetejébe a kacéran elegáns csokoládéillat.

Ez a tömb fair trade kakaóvajjal készül.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Tagetes Minuta Flower Oil, Parfum/Fragrance, Citral, Eugenol, Citronellol, Geraniol, Limonene