Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2019. február 6.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

"Érdes, hidratáló arctiszító őrölt kókuszhéjból, kókuszolajból és kokumvajból készült. Utóbbi csodásan lágy és krémes érzetet kelt a bőrön, lágyan tisztító olaja feszesen tartja a bőrt és tisztítja a pórusokat.."

Collien

2020. július 23.

Nagyon szeretem, másik nagy kedvencem a lush kukoricás arcradír után. Kókusz illatú, benne kókusz szemcsékkel, ami radírozza a bőröm. Testhőmérsékletre picit megolvad, felviszed az arcodra, majd utána kézzel át kell masszírozni. Ha végeztél, nedves vattával, vagy nedves törölközővel át kell törölni/ letörölni, utána puha és hidratált lesz arcod, nem kell utána semmilyen krém. Egymagában is bőven elég.
Mondjuk, zsíros bőrre, nem tudom mennyire jó, mert ez kókuszolajos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Mondjuk, zsíros bőrre, nem tudom mennyire jó, mert ez kókuszolajos.

Lanie

2020. április 24.

Nagyon jó második tisztítónak micellás víz után, hidratál és nem hagy ragacsos réteget, nem fogy gyorsan sem. Én egy vizes ronggyal szoktam óvatosan lemosni az arcomról és mivel ez a rongy fehér, könnyű rajta nyomon követni hogy milyen szépen leviszi a maradék koszt és sminket ami az arcomon maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

KataMayaNagy

2019. május 26.

Múlthéten vettem, és minden nap alig várom, hogy használhassam. Mennyei illata van, nagyon kellemes használni, és használat után a bőröm pihe-puha és ápolt lesz. Annyira szeretem, hogy a csomagolásmentességre törekszenek. Aranyos kis fekete tojástartót lehet hozzá kapni, ahol 4 is elfér belőle. Egyszerű a használata is, próbáljátok ki!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.