Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2015-ös Valentin napi limitált kiadás

"Lepd meg a bőröd egy kirándulással a mennyországba a pompás illóolajok és a bőrpuhító bio sheavaj segítségével. A Heart Throb ugyanazt a finom és jókedvre derítő illatot árasztja, mint az African Paradise testkondicionálónk. Ez a tündéri kis bubbleroon a fürdővizet ragyogó, szenvedélyes vörösre festi, tökéletes egy kis Valentin napi kalandhoz a kádban."