Lush

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"A tisztító varázsmogyoró, a frissítő, ásványi anyagokban gazdag írmoszat-forrázat és a kék spirulina antioxidánsokban gazdag mikroalgája megvédi a bőröd a környezeti hatásoktól. A jojoba és a tajtékvirág olaja a bőr természetes zsírrétegére hasonlít, így garantálja, hogy az olajok könnyen felszívódnak, a bőröd pedig minden egyes felvitelkor egyre lágyabb és frissebb lesz. A Kenyából származó illóolajok (muskátli és kék kamilla) gyümölcsös, virágos illata még csodásabbá teszi a kézzel válogatott összetevőkből készült, frissítő, nyugtató és lágyító arcápoló olaj hatását."

Nessy

2021. március 26.

Nem használom napi szinten, csak ha kiszárad és hisztizik a bőröm. Erre nagyon jól bevált, Breath of Fresh Air permetre viszem fel, kis mennyiségben, vékonyan. Van, hogy így sem szívja be teljesen a bőröm, ezért inkább csak akkor használom, ha egész nap itthon vagyok, vagy éjszakára.
Tetszik a kamillás, púderes de mégis frissítő illata, szerencsére a szép színét sem színezék, hanem a kék alga adja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

domanybeatrix

2020. február 11.

A megjelenés után nem sokkal vásároltam meg, és tegnap este fogyott el, bár igaz, hogy nem minden nap használtam, inkább a hűvösebb időben esett jól.
Kellemes, lágy, friss illata van, ami nem sokáig érezhető. Én estére használtam a már tiszta bőrömre, ha valami hidratálóbb dologgal párosítottam, úgy volt a legjobb, mert nekem inkább ápolt, mint hidratált. Reggelre maradéktalanul beszívta a bőröm.
Elégedett voltam vele, csak azért adok négy pontot, mert még szeretnék kipróbálni más szilárd szérumokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

SzarkaVivien

2019. december 17.

Zuhanyzás közben érdemes felvinni és lemosni, mert hideg vízzel nem nagyon jön le az olajos krém. Viszont nagyon puha lett tőle a bőröm, sőt a pattanások okozta redőket és a száraz bőröm szépen kisimította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

evelution

2019. március 7.

esténként használom, arctisztítás után, orrom környékén nem használom, csak az arcomra, reggelre úgy vettem észre, puhít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.