Lush

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"A tisztító varázsmogyoró, a frissítő, ásványi anyagokban gazdag írmoszat-forrázat és a kék spirulina antioxidánsokban gazdag mikroalgája megvédi a bőröd a környezeti hatásoktól. A jojoba és a tajtékvirág olaja a bőr természetes zsírrétegére hasonlít, így garantálja, hogy az olajok könnyen felszívódnak, a bőröd pedig minden egyes felvitelkor egyre lágyabb és frissebb lesz. A Kenyából származó illóolajok (muskátli és kék kamilla) gyümölcsös, virágos illata még csodásabbá teszi a kézzel válogatott összetevőkből készült, frissítő, nyugtató és lágyító arcápoló olaj hatását."

domanybeatrix

2020. február 11.

A megjelenés után nem sokkal vásároltam meg, és tegnap este fogyott el, bár igaz, hogy nem minden nap használtam, inkább a hűvösebb időben esett jól.
Kellemes, lágy, friss illata van, ami nem sokáig érezhető. Én estére használtam a már tiszta bőrömre, ha valami hidratálóbb dologgal párosítottam, úgy volt a legjobb, mert nekem inkább ápolt, mint hidratált. Reggelre maradéktalanul beszívta a bőröm.
Elégedett voltam vele, csak azért adok négy pontot, mert még szeretnék kipróbálni más szilárd szérumokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

SzarkaVivien

2019. december 17.

Zuhanyzás közben érdemes felvinni és lemosni, mert hideg vízzel nem nagyon jön le az olajos krém. Viszont nagyon puha lett tőle a bőröm, sőt a pattanások okozta redőket és a száraz bőröm szépen kisimította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

darbarad

2019. április 14.

Nagy kedvencem a szintén Lush márkájú Full Of Grace, szóval amikor megérkeztek az új pucér arcápolók, hát muszáj volt azokat is kipróbálnom. Először az Argan-ra esett a választásom, de mivel akkoriban a semmiből hirtelen elöntötték az arcomat a pattanások, az a nehézkes szérum nem volt egy jó választás. (Nem az Argan-tól jöttek ki, a terméknek semmi köze nem volt hozzá, de helyzeten nem javított, inkább rontott, ezért hagytam el a használatát, csak a félreértések elkerülése végett.) Szóval valami könnyedebb dolgot szerettem volna a megviselt arcomra kenni, így beruháztam a Light Touch-ra és szerintem jól döntöttem. Kellemes, friss illata van, felvétele egyszerű, nem érzem azt, hogy elnehezítené az arcbőröm, egész hamar beszívodik, érezhetőek a bőrbarát, bőrpuhító hatásai. Önmagában éjszakai vagy nappali krémnek (szerintem) nem alkalmas, ahogy testvérei sem, de sminklemosás után, vagy éppen a smink felkenése előtt jó választás, annyi hidratálásra tökéletesen elég. Az ára picit soknak tűnhet, de meglepően sokáig elég. Nem csodaszer, de amit ígér, azt teljesíti is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

evelution

2019. március 7.

esténként használom, arctisztítás után, orrom környékén nem használom, csak az arcomra, reggelre úgy vettem észre, puhít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.